Například vyčistit parní troubu nemusí být žádná námaha. Jak na to?  

e1.jpg

  • Pokud vás trouba sama upozorní podle nastavení tvrdosti vody na nutnost odstranit vápenaté usazeniny, použijte náš odvápňovač na parní trouby. Jednoduše tak prodloužíte životnost spotřebiče a vaše trouba bude i lépe fungovat.
  • Nejméně jedenkrát měsíčně je potřeba vyčistit vnitřní prostor trouby od mastnoty a běžného znečištění. Stačí jednoduše použít náš speciální sprej na čištění trouby, který šetrně ošetří její povrch a zbavíte se efektivně všech usazených nečistot.
  • S péčí o vnější povrchy vám pomůže sprej nebo krém na ošetření nerezových povrchů, který povrch nepoškrábe a zároveň zajistí, že se váš spotřebič bude lesknout čistotou.

V případě jakékoli poruchy se samozřejmě můžete vždy obrátit na náš záruční a pozáruční servis. Využít můžete službu s počáteční opravou za Fixní cenu 2 490 Kč a následné prodloužení záruční lhůty na minimálně 1 rok za 115 Kč měsíčně.

63526613ceda0blobid0.jpg
 
S prodlouženou zárukou můžete hodit starosti s případnou poruchou vašeho spotřebiče za hlavu! Pokud se váš spotřebič porouchá v průběhu prodloužené záruky, spotřebič opravíme na naše náklady. Stačí nás kontaktovat z pohodlí vašeho domova a do 5 pracovních dní se o vše postaráme.
 
Službu si můžete sjednat na spotřebič Electrolux mladší 7 let od data nákupu a vztahuje se na velké domácí spotřebiče jako jsou sušičky, pračky, myčky nádobí, trouby, sporáky, varné desky, mikrovlnné trouby, lednice, mrazáky, vestavné kávovary a digestoře. Prodloužení záruky můžete využít až do 8 let stáří spotřebiče od data nákupu.

 e2.jpg

V případě více spotřebičů Electrolux doporučujeme využít služby Servis a Extra záruka PLUS. Se službou Extra záruka lze objednat pouze prodlouženou záruku bez počáteční opravy.

Více na www.electrolux.cz
635265e813f79obrazek.jpg