Náklonem k těm nejlepším výsledkům
5bb4b19f0014aobrazek.png

Mixér představuje patentovanou technologií Powertilt®, která využívá 10° náklonu mixovací nádoby. Tím je zaručeno, že se veškerý obsah rovnoměrně promíchá a vytvoří hladkou a bezchybnou texturu. Při mixování udržuje nízkou teplotu, čímž si všechny ingredience zachovávají svou přirozenou barvu i chuť. Doma připravené gazpacho či pesto vás tak ohromí svou výjimečnou čerstvostí i vytříbenou chutí.

I ty nekvalitnější ingredience vyžadují správnou péči

Stejné úsilí, které je věnováno hledání těch nejkvalitnějších surovin, musí být soustředěno i na jejich zpracovávání. Jedině tak z nich lze vytěžit skutečné maximum. Díky inteligentní možnosti regulace rychlostí bude výsledek vždy dokonalý, a to bez ohledu na množství surovin v nádobě. Mixér Explore 7 se sám přizpůsobí a vytvoří to nejhladší smoothie pouze pro vás či celou rodinu.5bb4b1c627951obrazek.png

Pulzním mixováním k dokonalosti

Mixér Explore 7 nabízí řadu programů. Kromě navolení rychlosti a otáček lze přidat při všech stupních i funkci pulzního mixování, která se zaslouží o ideální texturu každého pokrmu. Společně s náklonem nádoby umožní individuální manipulaci s jednotlivými ingrediencemi. Programy na míru s různými rychlostmi, otáčkami, pauzami a pulzními fázemi se zaslouží o bezchybnou strukturu i chuť.
5bb4b1b8e6d35obrazek.png

5bb4b1e76c1a4obrazek.pngMixování je dnes už zcela běžným procesem při vaření. Není to ale jen o užití co největšího výkonu a rychlosti. Každé ingredienci se musí dát individuální péče,“ prozrazuje Roman Šebl, vedoucí prodeje divize malých domácích spotřebičů společnosti Electrolux. „Abyste mohli všem pokrmům poskytnout to, co si zaslouží, potřebujete inteligentní programy, inovativní funkce, individuální péči a vysoký výkon. To vše představuje mixér Explore 7,“ doplňuje.

Nejste si jisti? Dáme vám 30 dnů na vyzkoušení

V listopadu se lze o výjimečných vlastnostech mixéru Electrolux Explore 7 přesvědčit na vlastní kůži díky záruce 30denní lhůty na vyzkoušení. Pokud Vám mixér nebude plně vyhovovat, lze jej jednoduše vrátit. Více informací najdete zde.

Akce se vztahuje na modely E7TB1-4GB / E7TB1-8SSM / E7CB1-4GB / E7CB1-8SSM.

Více informací naleznete na webových stránkách nebo na Facebooku.

Reklama