s1.jpg

Elastin je velmi důležitá bílkovina, jejímž hlavním úkolem je zajišťovat pružnost, tedy elasticitu. Nachází se v kůži, cévách, plicích, šlachách a dalších orgánech. Funkci elastinu můžeme pozorovat i pouhy´m okem, stačí si natáhnout kůži a pustit. Její pružné navrácení na původní místo je důkazem správné funkce elastinu. Přirozeným stárnutím bohužel elastinu v organismu postupně ubývá, proto je pro naše tělo stále těžší udržet potřebnou pružnost, tak jak tomu bylo v dětství a mládí. Naštěstí je možné elastin do těla doplňovat a zlepšovat tak pružnost pokožky a správné fungování orgánů.

Kapsle pro krásu

Elastin N-Medical (doplněk stravy) kapsle, to je originální a jediný hydrolyzovany´ bio-elastin pro komfortní užívání. Vyrábí se v České republice za přísny´ch hygienicky´ch podmínek, aby splňoval nejvyšší úroveň kvality. Nenajdete v něm konzervanty ani barviva. Každá tobolka obsahuje 200 mg hydrolyzovaného bio-elastinu a 300 mg přírodního vitaminu C, získávaného šetrnou metodou ze šípků.

s2.jpg
N-Medical Elastin (doplněk stravy) 30 tobolek, 1450 Kč, zdroj: n-medical.cz

Pro koho je Elastin vhodný?

1. HUBNUTÍ: Pokud hubnete, vaše kůže se stahuje velmi pomalu, protože nemá dostatek elastinu. Pokud tedy chcete pomoci „smrštění“ kůže, je ideální společně s dietou začít do těla doplňovat právě elastin a pokračovat po celou dobu hubnutí, dokud kůže nedosáhnete požadovaného vzhledu.

2. PO PORODECH: Po porodu trápí ženy povolená kůže na břiše, jíž trvá velmi dlouho vrátit se do původního stavu. Důvodem může být opět chybějící elastin. Elastin N-Medical je vhodný i pro tyto případy, kdy podpoří kůži, aby se s ubývajícími poporodními kily pomohla vrátit zpět do původního stavu.

3. SPORT – ŠLACHY A VAZY: Elastin je důležitý nejen pro krásu, ale také pro správnou funkci vašich vazů a šlach. Během sportovních aktivit dochází k namáhání šlach a vazů v kolenou i ostatních kloubech. Pravidelné užívání elastinu podpoří jejich elasticitu.

4. ANTI AGING: S přibývajícími roky ubývá v pokožce množství elastinu. I díky tomu je kůže povadlá a ochablá. Užíváním elastinu se znovu podpoří pružnost a s ní také mladistvý vzhled.

Doplněk stravy Elastin N-Medical můžete pro kombinovat s dalším vhodným doplňkem stravy, tj. vnitřně užívanou kyselinou hyaluronovou Hyaluron N-Medical, která zajistí hydrataci a díky kolagenu přispívající k pevnosti pokožky a pohyblivosti kloubů.

s3.jpgHyaluron N-Medical (doplněk stravy) - 100% kyselina hyaluronová 100 ml, 1458 Kč, zdroj: n-medical.cz

Dárek k Vánocům

s4.jpg

Ke každému produktu N-Medical v hodnotě nad 1000 Kč teď navíc získáte vánoční dárek v podobě náušnic Swarovski. Náušnice jsou povrchově upravené platinou pro dokonalý lesk a hypoalergenní efekt.

Více informací na n-medical.cz

Reklama