Skupina Elán oznamuje, že se pod křídly agentury MC production a svého managera Michala Čimery po čtyřech letech opět vydá na velké podzimní turné - ELÁN ON TOUR 2005.           O dvouhodinovém koncertním programu můžeme prozradit, že Elán vyrazí na turné jednak      s některými novinkami z právě vznikajícího alba, chybět nebudou skladby z úspěšného alba   Elán - Tretie oko a v neposlední řadě to budou starší pecky, které návštěvníci koncertů chtějí slyšet vždy znovu a znovu a bez kterých kapelu nikdy nenechají z pódia odejít.

 

Skupina Elán se představí ve složení: Jožo Ráž - zpěv, bassová kytara, Jano Baláž - zpěv, kytary , Vašo Patejdl - zpěv, klávesy , Peter Farnbauer - kytary, L‘ubo Horňák - zpěv, klávesy, Henry Tóth - kytary, Juraj Kuchárek – bicí, Tony Benedek - perkuse

 

V září 2003 se do Prahy na Letenskou pláň sjelo na Elán:megakoncert téměř 80 tisíc fanoušků. Jediný Elán:megakoncert se tak zapsal jako ojedinělý a pro domácí kapelu na Česko - Slovenské poměry zcela výjimečný. Fanoušci nezklamali a přijeli za Elánem ze všech koutů obou republik. Nyní se Elán chystá  jet zase za nimi.

 

V seznamu koncertních míst jsou jednak obvyklá města s velkými zimními stadiony                  a sportovními halami, ale také netradiční prostory jako Štúrovský a Českolipský fotbalový stadion nebo doslova pro koncert pod otevřeným nebem výjimečné místo a to Bratislavský hrad.

Na vlnu Elánismu se mohou těšit na těchto místech:

·       31.8. Štúrovo - fotbalový stadion, 27.9. Bratislava - Bratislavský hrad, 6.10. Košice - zimní stadion.

·       2.9. Česká Lípa - fotbalový stadion, 21.9. Praha - Sazka Aréna, 22.9. Ústí nad Labem - zimní stadion, 24.9. Pardubice - Duhová Aréna,  30.9. Hradec Králové - zimní stadion,              1.10. Ostrava - ČEZ Aréna, 3.10. Brno - Hala Rondo, 4.10. Olomouc - zimní stadion.

 

Podrobné informace o ELÁN ON TOUR 2005, jednotlivých koncertních místech vč. cen vstupného, předprodejích a doprovodných akcích budou postupně uveřejňovány na oficiálních stránkách skupiny Elán - www.elan.sk.

 

Reklama