Jak naše testování dopadlo?
5b58692ab47eaobrazek.png

Jen pětina z testerek uvedla, že používá na své problémy stále stejné přípravky, zbytek, 80% přípravky střídá a dá na doporučení známých, lékaře či lékárníků. Z této skupiny navíc je čtvrtina, která stále hledá přípravek, který pomůže, protože není spokojena s tím, co na své potíže vyzkoušela.

K testování RadioXar krému naprostá většina uvedla, že jej testovala 4 týdny, případně že jej užívá stále. To samé testující čtenářky uvedly k době testování RadioXar mýdla.
Jak jim tyto přípravky pomohly? Testování dopadlo velmi dobře

Jen 10 % z testujících zvolilo možnost, že jim nepomohly. Potíže zcela ustoupily 35 % z dotázaných a 55 % testerek uvedlo, že jim přípravky pomohly a potíže částečně ustoupily. Pokud to shrneme, pouze desetina testerek měla s krémem a mýdlem negativní zkušenost, skoro všem, tedy 90 % z dotázaných přípravky pomohly. Tyto čtenářky by krém i mýdlo doporučily ostatním, které trápí stejné zdravotní problémy – suchá a podrážděná pokožka, ekzém.

Co čtenářky hodnotily na RadioXarkrému?

 • Zklidňuje a regeneruje
 • Dlouhodobě hydratuje
 • Nedráždí pokožku
 • Dobře se vstřebává
 • Nezanechává pokožku mastnou
 • Můžu jej použít na obličej a tělo
 • Je vhodný pro každodenní péči

Testerky měly označit body 1 – 5, jakou měly s mýdlem zkušenost. Z jednotlivých nejvyšších hodnocení vyplývá: 94 % testerek uvedlo, že mýdlo nedráždí pokožku, 85 % označilo, že zklidňuje a regeneruje, 75 % dlouhodobě hydratuje, 90 % dobře se vstřebává, 90 % nezanechává pokožku mastnou, 74 % že jej může použít na obličej i tělo a 92 % uvedlo, že je vhodný pro každodenní péči.

Co čtenářky hodnotily na RadioXarmýdle?

 • Zklidňuje pokožku
 • Snižuje zánět
 • Čistí pokožku
 • Nedráždí pokožku
 • Můžu jej použít na obličej a tělo
 • Je vhodný pro každodenní péči

Testerky měly označit body 1 – 5, jakou měly s krémem zkušenost. Testerky měly označit body 1 – 5, jakou měly s mýdlem zkušenost, z odpovědí vyplývá, že 89 % testerkám zklidnilo mýdlo pokožku, 78 % snížilo zánět, 86 % čistí pokožku, 93 % nedráždí pokožku, 72 % jej použilo na obličej i tělo, 94 % uvedlo, že je vhodný pro každodenní péči.
Jaké jsou přípravky, které čtenářky testovaly?

5b5868433202bobrazek.pngRadioXar krém

RadioXar krém má zklidňující a regenerační účinky na podrážděnou a suchou pokožku obličeje a těla. RadioXar krém se dobře vstřebává a skvěle tak vyživuje „svrchní“ vrstvy pokožky.
Je vhodný pro zklidnění a regeneraci pokožky i po radioterapii a chemoterapii. Redukuje pocit horka a pálení. Podporuje zmírnění reakce kůže na ozařování díky intenzivnímu promaštění, hydrataci pokožky a obnově přirozené hydrolipidové bariéry.

Díky své konzistenci jemného krému snadno roztírá a dobře vstřebává, zanechává na pokožce ochrannou vrstvu zaručující její dlouhodobou hydrataci.

5b58682f9b94aobrazek.pngRadioxar tekuté mýdlo

Radioxar tekuté mýdlo je zdravotnický prostředek s nanostříbrem a kaolinem je určené k čištění a každodenní péči o pokožku celého těla. Díky svému složení snižuje zánět, vyživuje a regeneruje pokožku. Má uklidňující, vyhlazující a mineralizující vliv na pokožku a zvyšuje její přirozenou ochrannou bariéru. Jemně čistí, odstraňuje odumřelé kožní buňky a lehce stahuje póry bez vysoušení pokožky. Zmírňuje podráždění u pacientů s kůží, která je atopická nebo náchylná k atopii. Snižuje pocit pocení a nahromadění mastnoty.

Neobsahuje parabeny, silikony, ftaláty, minerální oleje, ropné látky, látky z geneticky modifikovaných plodin, barviva, umělé vonné látky.

Více na www.radioxar.cz.

Reklama