Představte si, že palačinky připravujete pomocí dvou PET lahví. Představte si, že polévku nabíráte dvěma PET lahvemi. Že to nejde? Jsme jiného názoru.

tefal

Také si myslíte, že k dokonalosti domácího šéfkuchaře patří nejen prověřené recepty, kvalitní suroviny a praktické nádobí, ale i zdánlivé drobnosti? Takové, které vám usnadní práci a současně promění vaření v potěšení? Odpovíte-li dvakrát ano, máme pro vás dobrou zprávu - na trhu se nově objevuje kuchyňské náčiní TEFAL ENJOY, které jistě splní vaše představy o malých pomocnících, bez kterých se však při vaření neobejdete. Sada se skládá z těch nejpotřebnějších dílů (naběračky, lžíce, obracečky a šikmé obracečky), ovšem jednotlivé náčiní lze koupit i samostatně.

tefal

S čím můžete počítat? Z 95 % se při výrobě náčiní použil recyklovaný materiál (pro jeden kus se spotřebovaly dvě plastové PET lahve), který odolává teplotě až do 220 °C. Ideálně se hodí pro nádobí s nepřilnavým povrchem, kdy při vaření nemusíte používat tuk nebo olej, a díky ergonomické rukojeti se snadno používá. Naběračku, lžíci i obracečky samozřejmě lze vkládat do myčky, takže neztratíte ani minutu svého drahocenného času, a pak už jen stačí uložit ho do příslušného šuplíku v kuchyňské lince nebo zavěsit na lištu mezi další pomocníky. Od věci jistě není ani informace, že kuchyňské náčiní Tefal ENJOY bylo vyrobeno v Portugalsku a na výběr máte dvě barevné varianty - líbí se vám více béžové, nebo spíše fialové provedení? Pokud se nemůžete rozhodnout, nabízíme vám jednoduché řešení, zkombinujte je.

Více na www.tefal.cz

Délka a cena jednotlivého náčiní:

tefal1

Reklama