5d4c10cc39faaobrazek.png

Používejte ekologické čisticí prostředky, které jsou skvělou alternativou k běžným prostředkům a jsou snadno biologicky odbouratelné. S produkty Frosch vyčistíte každý kout svého domova účinnou silou přírody. Složení výrobků spoléhá na časem prověřené látky jako soda, ocet a citrón, které znaly a používaly už naše babičky. Soda dokonale odstranění i nejsilnější mastnotu a pohltí nepříjemné pachy, citrón si poradí se rzí i vodním kamenem a navíc má dezinfekční účinky, ocet je univerzálním pomocníkem, který vyčistí nejen mastné skvrny, vodní kámen, ale také zničí plísně či bakterie E.coli a salmonely.

Logo se zelenou žabičkou na obale je zárukou výrobku přátelského k přírodě. Produkty Frosch jsou šetrné k životnímu prostředí nejen svým obsahem, ale především udržitelným výrobním procesem s minimálním zatížením naší planety. Lahve jsou vyráběny ze 100% recyklovaného a 100% recyklovatelného plastu. Stačí, když vyhodíte použitou lahev do žlutého kontejneru a výrobce ji opět zpracuje, naplní šetrným obsahem a vrátí ji zpět do oběhu.

5d4c10ee965cdobrazek.png

I proto se Frosch může pyšnit oceněními jako EU Ecolabel, Cradle to Cradle anebo EMAS a nyní také oceněním GREEN BRANDS Czech republic, které získal v roce 2019 za prokazatelnou udržitelnost a šetrnost k přírodě.

Ocenění GREEN BRANDS je jedno z nejvyšších vysvědčení pro výrobce, které hodnotí ne jen výběr správných surovin, ale také výrobní proces, logistické procesy, nakládání s odpady i společenskou odpovědnost firmy. Zjednodušeně celý životní cyklus produktu, který si nakonec odnesete domů.

5d4c11021c6e1obrazek.png

Více informací naleznete zde.

Připravili jsme pro vás soutěž o balíček čisticích ekologických produktů Frosch. Vybereme 8 z vás!

Soutěž naleznete zde.

5d4c111c98c0dobrazek.png

Reklama