er.jpg
Zdroj foto: MakeUp Eraser

1. Odstraňte veškerý make-up pouze vodou
S jemným ekologickým odličovačem stačí k odstranění make-upu pouze voda. Funguje na základě sacího efektu, kdy se miliony mikrovláken spojí a s pomocí teplé vody skutečně odstraní veškerý make-up pouhou vodou. Obecně platí, že čím je odličovač vlhčí a čím je voda teplejší, tím lépe funguje. Po odlíčení samozřejmě doporučujeme pokračovat v běžné péči o pleť pomocí vašich oblíbených produktů.

Tip: Pokud se vám nechce používat pouze vodu, nezoufejte. MakeUp Eraser je také ideální pro odličovací mléka, pleťové vody a dokonce i tonika. Nahradíte tak běžné ubrousky, což je pro přírodu skvělý začátek.

2. Dobře si poradí s pleťovými maskami
Pokud vás vždycky nejvíc rozčilovalo nekonečné omývání vysychajících pleťových masek, máme pro vás dobrou zprávu. MakeUp Eraser si s nimi poradí. Stačí ji namočit do teplé vody a pleťová maska je pryč. Odstraňuje se úplně, účinně a opravdu šetrně k pokožce.

62680a3fda477obrazek.jpg
Zdroj foto: MakeUp Eraser

3. Výhra pro vaši peněženku
Pokud se rozhodnete pro trvale udržitelné odlíčení, nebudete již muset kupovat odličovací polštářky, pleťové vody nebo pleťové krémy. MakeUp Eraser jednoduše vyperte v pračce, například s ručníky, a můžete jej vesele používat. V tomto režimu vydrží až 1000 praní, což odpovídá zhruba 3-5 letům. Představte si, kolik peněz (a odpadu) za tu dobu ušetříte.

626809e7602c7obrazek.jpg