Vzpomíná na „výlet“za kamarádkou, kdy ji v autobusu okradli, ačkoliv si kabelku držela na břiše. Bylo to prý rychlé. A potom to obíhání kvůli dokladům. Už by to nechtěla podruhé opakovat.

Hezké úterý všem...Téma peněženka...hmmm....Jak to napsat? Když ji mám chvíli plnou a raduju se, co všechno si pořídím, za chvíli zeje prázdnotou...Nevím, jak to dělám :))).Jsem tak šikovná, že ji odlehčím velmi lehce...
Budiž mi útěchou, že to při početnosti a spotřebě naší rodinky ani jinak nejde.

Peněženek jsem už vystřídala pěknou řadu. Nosím ji, dokud se nezačne trhat ve švech a drobáky padají do prostoru.

Teď mám jednu zánovní /viz foto, která drží pohromadě. Přes týden do ní střádám drobné. Ke konci týdne ji mám tak těžkou a nabitou, že kdyby mne někdo obtěžoval a dostal s ní po hlavě, má otřes mozku :)).

peněženka

Drobáky o víkendu nasypu dcerunce do její nenajeděné kasy. Ale pozor, bere pouze od desítek výše. Zbytek mám na vlak...

eklein

Nosím v ní pouze platebí kartu,/bez pinu /a slevové karty. Před pár lety jsem totiž dostala za uši. Měla jsem velkou,,prkenici“, ve které jsem měla všechny doklady, kromě pasu /občanku, řidičák, kartu pojištěnce..atd..../. Při výletu z Teplic do Plzně za kamarádkou mne v přecpaném busu občané tmavší rasy obestoupili. Při tom jsem kabelku držela na břiše. Cítila jsem jen něčí ruku, bylo to rychlé. Myslela jsem, že mi vzali mobil. Omyl. Prkenici. Mrzelo mne obíhání dokladů, lítání po policii a úřadech...Takže od té doby doklady zvlášť.

Zavřené v jedné kapse a peněženka ve druhé. Stejně ji věčně hledám a lovím, batůžek je totiž prostorný :)). Nechám si patentovat senzor na peněžence, který se bude aktivovat mým hlasem. Ale to bych potřebovala i na klíčích a na brýlích, to jsou moje slabosti. Pořád je někde hledám. Jakže se jmenoval ten pán, co pořád zapomínal????

Aha, Alzemheimer....

ekleinovka

Tak to máme stejně, tady v obchodě už si ze mne dělá prodavač legraci, jak stále lovím v tašce a hledám klíče

Co nám o své peněžence napíšete vy, milé ženy-in? Jaký typ peněženek máte nejraději? Velké, malé, nebo střední? Kožené, koženkové, nebo textilní?

Už jste o svou peněženku někdy přišla? Ztratila jste ji, nebo vám i někdo ukradl? Jak se o její bezpečí staráte teď? Máte nějakou zvlášní tajnou kapsičku v tašce?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama