Svatá pravda. Čtenářka s nickem ekleinovka se směje ráda. Z jejich příspěvků radost ze života přímo čiší. A jelikož smích i prodlužuje život, bude je psát nejméně do sta let :)

Hezké pondělí všem,kteří humor mají rádi a i těm,co jej nemusí...

Mají ženy smysl pro humor???
Toť otázka. Já si myslím, že smysl pro humor je kořením života a čím víc se od srdce zasměju, tím je mi lépe.

Je vědecky dokázáno, že smích prodlužuje život.Mám ráda homor. Snesu hodně.Vulgarismy mi ale vadí,takový druh humoru nemusím a nepoužívám. Černý humor ano,sarkasmus,legrace sama ze sebe i z druhých.Prostě se ráda bavím a umím se  smát. Někdo by si řekl,že po tom všem,co jsem prožila,bych měla být zatrpklá,naštvaná na celý svět.Prostě škarohlíd. To nejsem ani v nejmenším. Myslím,že moje letora mne drží nad vodou. Ráda jsem se smála už jako dítě. Měla jsem takové záchvaty chechotu, že jsem byla s dalšími chechtaly vykázána ze třídy na hanbu, kde jsme se svíjeli smíchy dál.Táhlo se to i za studií, na průmce - zastydlá puberta se mnou cloumala dál a jak říkal náš třídní : ,,Ty potvůrko,tobě kouká z každýho oka deset čertů.,,Nakazila“ jsem i ostatní a pak stačilo jen lehce přiložit do ohně...

Kamarádi mi říkají,že když přijdu jejich společnosti,tak prý tam ,,rozsvítím,,.Jsem jejich sluníčko. To není sebechvála - pouze konstatování a opakování jejich mluvy.
To samé říká i můj muž. Moc se dříve nesmál. Od té doby,co jsme spolu, se bavíme jak malé děti a smějeme se všem možným výplodům,které z nás dokážou vypadnout.

To samé bylo a je s dětmi. Máme takový zvláštní humor mezi sebou. Škarohlídi by ho vůbec nepochopili a pohoršovali se nad tím,jak se dokážeme špičkovat..Což je nám úplně fuk,ať si myslí každý, co chce, na to mají nárok  My si myslíme také to své.

Veselá mysl, půl zdraví, říkává se. Tak se bavte, zasmějte se, buďte k sobě chápaví a milí.
Vtipkujte, i když se někomu váš humor nebude zamlouvat. Každý to máme nastavené jinak. Ale věřte, že ten, kdo se rád směje, je i šťastnější...

ekleinovka

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________

Moc hezký příspěvek. Váš muž by měl takovou potvůrku s deseti čerty v očích na rukou nosit. (Škarohlídky ty se pouští rovnou na tvrdou zem ))
Zůstaňte i nadále taková jaká jste :)
Pěkný den všem
Saša

Téma dnešního poaprílového dne 2. dubna: Mají ženy smysl pro humor?  

Já říkám, že mají !

  • Dokážete si udělat legraci samy ze sebe?
  • Dokážete přijímat humorné narážky, týkající se vaší osoby?
  • Dokážete pobavit okolí?
  • Myslíte si o sobě, že jste vtipná?
  • Pamatujete si vtipy?
  • Máte ráda černý druh humoru?
  • A co sprostý humor?
  • Myslíte, že muži mají úplně jiný humor i smysl pro humor než ženy?
  • Jste s partnerem naladěni takříkajíc na stejnou vlnu?
  • Nachytal vás včera někdo aprílem?

Vše o humoru – vesele i vážně
pište na redakční e-mail redakce@zena-in.cz

Jedna z veselých pisatelek obdrží stolní hru Jenga - pro šikovné hráče, skládající se z 48 dřevěných dílů, pravidla hry uvnitř. :)

hra

Reklama