Čtenářka s nickem ekleinovka si díky dnešnímu tématu malinko ulevila a postěžovala si na jednu zlou čarodějnici.

Jsem člověk tolerantní, trpělivý, snažím se s lidmi vycházet bez zbytečných konfliktů.Tedy i s těmi, které vyloženě nemusím.
Nejvíce mne irituje jedna známá, která si hraje na rádoby ,,kamarádku“. Z očí a gest jí ale dobře vyčtete, co je zač.A to ještě ani nestačí otevřít pusu.
Je to taková ,,věčná plačka“. Stěžovatelka,nic jí není vhod. Všechno a všude je špatně. Ona je úplný žebrák, sama se svým učitelským platem. Nemá na jídlo,na plyn atd... Šetří vodou tak - že když si myje ruce,má lavor v umyvadle i kuchyni a tím pak splachuje WC. To nic. Dřevo vozí z lesa na káře, protože by protopila plyn. Oblečení má všechno ode mne a dalších holek, kterým pláče a stěžuje si na svůj ubohý život. Přitom má rodinný dům, byt,parcelu a tučné konto.A le pořád má málo. Neustále do mne rýpe,a když nereaguju,ví, jak mne dostane. Navede řeč na Petra /zmizelého syna/.Čímž mne rozhodí - vnitřně. Sice dělám jakoby nic, ale pak celý den nestojím za nic. Vím,že té když něco svěříte, roznese vás po všech kamarádkách“ a známých. V práci udává kolegy, když na ně něco ví a snaží se šplhat na jejich místa.
Je jak nějaká zlá čarodějnice - tak jí nazývaly moje děti už od mala. Nikomu nic dobrého nepřeje, mohla by zastoupit paní Bohdalovou v roli Závisti. Tolik negací v jednom člověku..
Snažím se jí co nejvíce vyhýbat, vím, že není dobrý člověk. Tragédka....ale jaké si to člověk udělá, tak s tím také schází.....
Ufff, ulevila jsem si, že jsem se mohla svěřit... jinak snad snesu každého a ráda popovídám, jsem tvor společenský.

Krásný den, jdu s pejskem ven.....
ekleinovka

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________

Držte se radši v blízkosti toho pejska a onu zmíněnou osobu si naopak držte od těla. Tyto lidi vycucávají z druhých energii.
Jsem ráda, že jste se svěřila, člověku se malinko uleví.
Mějte se moc hezky a hlavně se nenechte nakazit její negací.
Saša

Téma dne 23. února 2012: Nezvané návštěvy

  • Na jakou nezvanou návštěvu nikdy nezapomenete?
  • A co třeba děláte, když se sousedka nemá k odchodu?
  • Jak se vypořádáváte s podomními prodejci?
  • Co když přijede nečekaně tchýně, vy nemáte uklizeno, navařeno...
  • Co když se objeví vaše ratolesti i se svými hlučnými přáteli?
  • Co když potkáte někoho nezvaného po ránu na chodbě?

Vše o nezvaných návštěvách, historky povedené i ty, které už byste nechtěly nikdy zažít, piště na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu pisatelku odměním malým dárkem – luxusní pěnou do koupele od Avonu
Můžete se pak společně s návštěvou ve vaně vykoupat, anebo ji tam vymáchat za studena. :)

pena

Reklama