vel.jpg

Velikonoce jsou časem nových začátků, příroda se znovu probouzí a je to vítaný okamžik obnovy a osvěžení. Zažijte něco nového s limitovanou edicí velikonočního vajíčka The Ritual of Mehr, která obsahuje produkty vhodné pro muže i ženy. Vajíčko obsahuje mini požitek z rutiny díky našim luxusním produktům péče o tělo, který vydrží ještě dlouho po Velikonocích. Oslavte každý den jako nový začátek s těmito pečujícími produkty založenými na báječné vůni sladkého pomeranče a cedrového dřeva.

vel1.jpg

Sada obsahuje dva produkty z kolekce The Ritual of Mehr, vyživující sprchovou pěnu, která dodává duši energii, zářivé světlo a pozitivitu, a krásný balzám na ruce obsahující více než 95 % složek přírodního původu, který byl vyvinut pro zklidnění a výživu suchých rukou. Balzám na rty Fortune Balm – Repair je 100% přírodní balzám na rty obohacený o bambucké máslo, osvěžující eukalyptus a vitamin E. A konečně kočovník v naší kolekci Eau de Parfum, unisex parfém L’Éclat cestovní velikosti, cestuje po různých tónech voňavého vesmíru a zanechává za sebou jedinečnou vonnou stopu, která je nepolapitelná i podmanivá.

vel2.jpg

Jste připraveni na tradiční čokoládové verze? Kolekce velikonočních vajíček nabízí možnost zábavného zpestření každoročního lovu na velikonoční vajíčka. Klasická velikonoční vajíčka The Ritual of Karma Easter Egg s nádechem třešňového květu a pečující bílé rýže a The Ritual of Sakura Easter Egg s nádechem uklidňujícího lotosu a bílého čaje zůstávají. Projevte vděčnost svým blízkým milým překvapením a dopřejte jim chvilku, aby si letos na jaře dopřáli novou luxusní kosmetiku a péči.

cel3.jpg

Velikonoční vajíčka budou v prodeji od 11.3.2022 na všech kamenných prodejnách Rituals a na e-shopu www.rituals.cz a www.rituals-cosmetics.sk
62189c1c262bcobrazek.jpg