Většina těchto stimulujících látek může organismus stresovat, a to rozhodně není žádoucí v situacích, kdy usilujeme o kvalitní spánek. FAT DIRECT je složen z vybraných ingrediencí, které kvalitu spánku významně neovlivňují.
5ac74ad3593b8obrazek.png

Hlavní účinné látky jsou:
Wakame extract – extrakt z jedlých mořských řas s vysokým obsahem pigmentu s názvem fukoxanthin. Tento pigment je novinkou využívanou v podobných produktech, vykazující velmi zajímavý efekt.
Extrakt Garcinia cambogia – další z důležitých účinných látek, která je velmi oblíbená nejen u sportovců, ale i široké veřejnosti a do podobného typu produktů je často přidávána.
Extrakt ze zelené kávy – třetí účinnou látkou, kterou mají lidé spojenou s dietním režimem je extrakt ze zelené kávy, který spolu s výše jmenovanými látkami uzavřený do kapslí pro vyšší efektivitu celé směsi.

FAT DIRECT (60 kapslí, cena: 420 Kč)
 
Použití produktu FAT DIRECT nemusí být spojeno výhradně s večerním užíváním, nicméně na rozdíl od běžných spalovačů je použití produktu FAT DIRECT v těchto situacích možné a z toho důvodu nese označení jako „night formula“.

Reklama