5bed7011ab856obrazek.png
ALCHYMIE VŮNĚ

  • Luxusní ingredience
  • Nádherný flakón
  • Kouzelná har monie
  • Mistryně parfumérka

Tajná ingredience ze světa vůní

Při vývoji nového parfému jsme měli vzácnou  příležitost pracovat s legendárním parfumérským domem DeLaire. DeLaire vytváří exkluzivní „akordy“(speciální směsi vonných ingrediencí) již více než 140 let.

Akord DeLaire Boudoir

5bed70277e8e6obrazek.png

5bed71580f39cobrazek.pngAkord DeLaire najdete jen v těch nejluxusnějších a nejikoničtějších vůních. Mezi ně patří i Eclat Mon Parfum, který jako jediný parfém na světě obsahuje na míru stvořený akord DeLaire Boudoir.

Vůně vzácného bílého kosatce

Bílý kosatec je – stejně jako akord DeLaire – jednou z nejdražších surových ingrediencí. Proto je považována za nejprestižnější květinu používanou v parfumérství. Vysoké parfumérství: kosatec je jednou z nejdražších surovin na světě.

Luxusní parfém

Existují různé podoby vůní – každá s jinou koncentrací vonných esencí. Čím je koncentrace vyšší, tím kvalitnější a trvanlivější vůně je. Jak prozrazuje název, vůně Eclat Mon Parfum je nejluxusnější forma vůně – parfém, s nádherně vyváženými úvodními, středními a závěrečnými tóny.

Co znamená hlava, srdce a tělo?
5bed71151e764obrazek.png

Jiskřivá, moderní a báječně sofistikovaná

Vůně Eclat Mon Parfum je vytříbeným vyjádřením francouzské elegance. Tato zářivá květinová, zelená a nesmírně ženská vůně vás zahalí jemným obláčkem nadčasového pařížského stylu.

Pyramida vůně
5bed6ff185cc1obrazek.png

Ve znamení pařížského šarmu
5bed6f9240a4eobrazek.png

Představujeme vůni plnou sofistikovanosti a půvabu, která zachycuje energii a vrozenou eleganci Pařížanek.Vůni, která je ztělesněním neodolatelného francouzského šarmu a dokonalosti.

Paříž v jediném flakónu

Eclat je francouzské slovo pro záři – záblesk krásy, kterou nádherně zachycuje nekomplikovaný flakón. Drobná černá mašlička dodává vůni půvabný konečný efekt.
5bed7053886c1obrazek.png

Více informací naleznete zde.

Reklama