ECCO® Ventura jsou nejnovější sandály od společnosti ECCO®. Jejich celková lehkost, funkční plážový styl a maximální pohodlí jsou odrazem moderního obuvnického inženýrství.  K dostání budou v dětském, dámském a pánském velikostním sortimentu, vždy v několika modelech a v různých barevných kombinacích. Navíc ke každému zakoupenému páru těchto sandálů získáte jako dárek praktickou plážovou tašku ECCO®.

 

„Blíží se léto a s ním příjemné procházky rozkvetlou přírodou nebo po slunné pláži. Léto nás inspiruje k bezstarostnému životu, který je na míle vzdálený od přeplněných kanceláří a rušných městských ulic. Všichni míří za odpočinkem do přírody,“ říká Jana Mohňanská, retail manažerka společnosti ECCO Boty ČR. Dále doplňuje: „A právě pro tyto chvíle jsou jako stvořené sandály ECCO® Ventura, které jsou k dostání v dětském, dámském a pánském velikostním sortimentu.“

ECCO® Ventura  - to je dokonalé provedení, maximální pohodlí a také sportovní outdoorový vzhled, který dodá jejich majiteli přesvědčivý pocit jistoty.

 

 

 

 

 

ECCO® Ventura je k dostání v několika modelech a v různých barevných kombinacích – např. černá, tmavě hnědá, světle hnědá, bílá, ale také sytě červená, oranžová nebo světle modrá, pro děti dokonce fialová i růžová. Doporučená maloobchodní cena dámských modelů je 2 790 Kč, dětských 2 190 Kč a pánských 2 990 Kč. Ke každému zakoupenému páru obuvi ECCO® Ventura získáte jako dárek praktickou plážovou tašku ECCO®, kterou jistě oceníte nejenom na dovolené u moře. Akce začíná 8. 5. 2005 a potrvá do vyčerpání zásob. Značkové prodejny ECCO® naleznete na následujících adresách: Na Příkopě 7, Praha 1; Palác Flóra, Praha 3 a Metropole Zličín, Praha 5.

Reklama