Eastpak-Raf-Simons-kolekce-batoh-RS-PADDED-1-.jpg

Zažijte launch kolekce Eastpak x Raf Simons v atmosféře filmu Blade Runner, v sobotu 27. ledna 2018 ve speciálním „batohovém“ obchodě Freshlabels v Panské ulici 9. Akce začne v 19:00 a je určena nejen pro speciální hosty, ale i širokou veřejnost a vstup je zdarma. Připravte se na hustou mlhu, netypické občerstvení a spousta překvapení, která vás vtáhnou do děje.
Kolekce batohů a tašek Eastpak x Raf Simons VI se inspiruje Asií a kultovním filmem „Blade Runner“ od Ridleyho Scotta. Efektně pracuje s novými materiály a detaily, bourá hranice a oslavuje originalitu a individualitu. Kromě tří nových modelů batohů kolekce zahrnuje i sportovní tašku a přepracovaný model tašky přes rameno.

Batoh Eastpak RS Padded bude nejen k vidění na této jedinečné akci, ale zároveň k dostání ve čtyřech barvách v ČR exkluzivně právě ve Freshlabels. 

Batoh Eastpak RS PADDED

Eastpak-Raf-Simons-kolekce-batoh-RS-PADDED-5-.jpg

Proslulá silueta typického batohu Eastpak je zpět v novém stylu a la Raf. Voděodolné plátno/plachtovina a přepracované praktické prvky jako např. originální ”kapucový” kryt zipu ochrání za každého počasí vše, co je třeba. V nabídce čtyři stylové barevné varianty s kontrastní látkou uvnitř. 

Eastpak-Raf-Simons-kolekce-batoh-RS-PADDED-23-.jpg

O značce Eastpak

Americká značka Eastpak vyrábí již od roku 1952 tašky, které inspirují lidi k pohybu. Z výrobce batohů a tašek pro armádu USA se stala stylová značka pro každého, kdo chce ve městě žít, pracovat a bavit se.
Od roku 2000 je Eastpak součástí mezinárodního portfolia značek VF, aby se mohla dál rozvíjet její proslulá oddanost kvalitě a nezastavil se vývoj kompletní nabídky stylových a funkčních batohů, tašek přes rameno, cestovního vybavení a doplňků. Posláním Eastpak je poskytnout lidem svobodu a objevovat svět jako nikdy předtím.

Eastpak-Raf-Simons-kolekce-batoh-RS-PADDED-29-.jpg

Raf Simons

Raf Simons pochází z Belgie, narodil se v roce 1968 ve městě Neepelt. V roce 1991 vystudoval průmyslový a nábytkový design a na počátku kariéry navrhoval nábytek pro galerie i soukromé interiéry. Předtím absolvoval pracovní stáž v designovém studiu Waltera Van Beirendoncka, kde vytvářel dekorace a instalace showroomů a kolekcí Beirendonckova studia.
V roce 1995 radikálně změnil své profesní zaměření, stal se návrhářem pánského oblečení - jako samouk - a založil vlastní značku RAF SIMONS. Pracoval pro Christiana Diora a od srpna 2016 je Raf Simons novým kreativním ředitelem značky Calvin Klein.

Uložit

Reklama