O skupince z Londýna, která se pojmenovala po čtvrti, ze které členové pocházeli, slyšeli téměř ve všech koutech zeměkoule. Disko songy House of Love nebo It's Alright roztančily každý parket a balada Stay Another Day přinesla na diskotéky minimálně pět minut vášně. Vedle ostatních kapel si udrželi generaci eurodance fanoušků. Nemluvíme o nikom jiném než o britských EAST 17. Ano, bezesporu zestárli, ale na charizma to vliv rozhodně nemá! Ve své kariéře procestovali jednotlivé kontinenty a sbírali hudební ceny i u nás. Po nedávném úspěšném turné po Austrálii míří tentokrát i do Prahy.

Fenoménem 90. let byly bezesporu tzv. boy bandy. Hudební chlapecká seskupení, která trhala rekordy v prodejích milionů alb po celém světě. Určitě si pamatujete vylepené plakáty na stěnách pokojíků, časopisy plné rozhovorů a článků, nad kterými se nejedna fanynka zasnila. A ruku na srdce, i dneska si spousta z nás ještě dokáže zanotovat nějaký ten srdceryvný refrén. Rádia totiž byla plná jejich hitů, koncerty vyprodané a lamači srdcí četli tisíce dopisů zamilovaných odesílatelek. Je libo blonďáka, drsňáka nebo sportovce? Jednotliví členové vždy představovali různé typy a charaktery důmyslně tak, aby si každá dívka přišla na své.

east 17

Na sklonku 90. let zareagovala i tuzemská produkce na kult klučičích kapel. Vzniká tak bezesporu první a současně poslední taneční a hudební kvarteto podobného stylu – LUNETIC. Debutový song Máma dokázal rozbrečet dcery, matky i babičky. Tomu v Čechách zkrátka rozuměl každý. Čtyřka hezounků začínala jako taneční skupina po diskotékách a jejich popularita je vynesla až na stříbrnou příčku českého hudebního ocenění Slavík pro skupinu roku. Jedněmi zatracovaní a druhými milování. Jejich životy prožívali statisíce českých fanoušků.

17

13. 10. se exkluzivně potkají na jednom podiu nejen tyhle dvě skupiny. V Malé sportovní hale, kde bude probíhat 90´afterparty spolu dalšími DJ a hity, které jsou doslova nesmrtelné, se vrátíme společně na tu pravou diskotéku.

O LÍSTKY NA KONCERT MŮŽETE SOUTĚŽIT V NAŠEM VĚRNOSTNÍM KLUBU

Reklama