LevisMáme se rádi - to si můžeme dokazovat každý den, nebo třeba společně na svatého Valentýna, svátek zamilovaných. A milujeme džíny - to je denně vidět na ulicích a dokazuje to i volba časopisu Time, který džíny zvolil oděvem 20. století. Nejstarší, nejznámější a nejrozšířenější džíny na světě jsou levisky. První patentoval Levi Strauss už v roce 1873. Z pracovních kalhot pro zlatokopy se staly každodenním i módním kouskem.

A džíny milují trička. Je to nejoblíbenější kombinace a právě tenhle páreček teď získáte v Levi's® Storech výhodně. V rámci valentýnské akce ZAMILUJTE SE DO LEVI'S®u dostanete ke každým kalhotám TRIČKO ZDARMA!

Pánové mohou vybírat z legendárních pětsetjedniček a dalších oblíbených rovných i širších střihů nebo nových progresivních slimových džínů 519 či ještě užších 510. A slečny budou nadšené z hitu letošního jara - barevných slimek ke kotníkům, sexy jeggins s vysokým pasem nebo retro zvonáčů. Džíny se nosí ve všech podobách, takže záleží jen na vás, co si vyberete. Tak se u nás stavte a třeba se zamilujete... do Levi's®u. :)

A ještě tip na Valentýnskou vycházku: Víte, že ostatky sv. Valentýna najdete i v kostele sv. Petra a Pavla na pražském Vyšehradě?

Akce platí od 10. do 14. února.

LevisPraha: Palladium, Václavské náměstí 30, OC Chodov, Tesco Letňany, Metropole Zličín, Arkády Pankrác, Nový Smíchov, Tesco Eden; Brno: Galerie Vaňkovka, OC Olympia; Ostrava: OC Futurum; Zlín: Zlaté jablko

Reklama