ds

V dobách minulých byly džínsy na ženách něco nepředstavitelného. Hlavní roli v dámských garderobách hrály jen sukně či šaty. Postupem času se však staly nedílnou součástí každého šatníku a momentálně patří mezi velmi oblíbený druh oblečení. Díky bohu za to…

df

Velké díky patří průkopníkovi a otci džínsů Němci jménem Levi Strauss. Právě ten totiž přišel s nápadem vyrábět z pevné látky džínsy. Dříve tento druh oblečení měl jednu podobu, ovšem v dnešní době již naleznete nepřeberné množství druhů - od slimek, kalhot cigaretového střihu až po „zvonáče“, které se opět vrací do módy. Dnes se zaměříme na již zmíněné slimky, neboli džíny, které nic neskryjí. Ovšem i tak si jej mohou dovolit i boubelky.

sd
Z kolekce: www.tamsinlondon.cz

Abyste věděly, jak takové džínsy nosit, poradí vám přední stylista českých celebrit - Sam Dolce.

sam dolce„Do práce se hodí tmavé slim džínsy, na večírek si můžete obléci, jak tmavé tak i světlé. Ty, které se nebojí trochy extravagance, mohou sáhnout po lakovaných nebo vyšisovaných. I klasika v podobě bílých případně černých džínsů je líbivá. Opět ale nezapomenout, že bílá barva opticky rozšiřuje.

K celodennímu nošení doporučuji osobně volit slimky ze strečového materiálu, abyste se cítily pohodlněji. Zatímco na kratší interval můžete mít ty z pevnějšího denimu.

Velkým trendem letošního roku jsou průřezy na kolenou, či v dalších místech, ve kterých vám sexy nohy ještě více vyniknou.

Dalším hitem je upoutávat na pozadí :-). Nejlépe uděláte, když si vyberete slim fitove jeansy ideálně bez kapes v zadní části. Nicméně ty ženy, co nemají zadeček ideální, nebo naopak maličko vetší, by měly zvolit džínsy s velkými kapsami. Opticky tím zmenšíte zadeček.

Ty z vás, které nemají nohy modelky, těm doporučuji pouze tmavé odstíny a doplnit outfit vysokými podpatky.

Pokud máte silnější pas, nenoste slimky se sníženým pasem, jinak vám z nich budou přetékat boky, což není nic hezkého.“

Čtěte také:

Reklama