rockstreet

Minulý týden jsme vám slíbili, že vám ukážeme další stylové oblečky z českých obchodů, které na modelku Barushenku navlékla stylistka Míša Malá. Dnes jsou to otrhané džíny s nádechem rocku. Slast pro mé oko.

Každá máme alespoň jedny ve skříni, ale víte, které z těchto nestárnoucích stálic jsou právě na výsluní přehlídkových mol?

„Zatímco Ralph Lauren sází na efektivní destrukci džínsů roztřepenými dírami, střídáním podšitých a našitých záplat a barevnou destrukci denimu, Chloe si vsadila na záplatovaný styl a la evropské montérky. Další přední návrháři a značky, jako je Dolce Gabbana, Jean Paul Gautier, trhají, párají, škubají a obrací džíny naruby.  A že to není jenom sázka do módní loterie, ale pořádné terno, potvrzují nejen návrháři ale i světové celebrity,“ říká stylistka a návrhářka v jedné osobě.

Michaela Malá vybrala a okomentovala tyto modely.

Rock you!

Uvolněný rockový styl seděl Báře nejlépe. K upnutým džínsům, jež prošly „destruktivní“ úpravou, zlehka inspirovány japonskou street módou, která působí mladistvě, uvolněně a hravě, si oblékla bílý nátělník s vtipným plakátovým potiskem. K rockovému looku samozřejmě nesmí chybět koženková bundička s trendy cvočky, zvýrazňující oblast ramen.

rock

Synonymem pro tento outfit je hravost, mládí a rock‘n‘roll.

Naše tipy pro vás

Jakožto nezbytný doplněk jsou nepostradatelné náramky, rámující vaše předloktí.

naramky

Dlouhé přívěsky na sebe upoutají pozornost a opticky zeštíhlí vaši figuru.

klicekslza

Kde a za kolik? Koženková bunda: 798 Kč, tílko s potiskem: 198 Kč, páskové boty: 850 Kč, náramky: 298 Kč, přívěsek s pírkem: 199 Kč, přívěsek slza: 169 Kč - CA, Václavské náměstí, Praha.
Kalhoty: 1299 Kč, Malami

Street je beat!

Další alternativou, co nosit k rozpáraným džínům, je vsadit si na plísňový denim, který patří mezi horké zboží ve vybraných obchodech. Plísňová vestička rámuje bílý volný topík s nápadným potiskem na bocích stáhnutý do streetového pásku. Trochu té drzosti a ležérnosti dodá „ledabyle“ naražená bekovka s řetězem.

street

Celkový outfit klidně doplňte svými oblíbenými teniskami nebo kanadami. Můžete si být jisté, že tenhle model to skousne.

Naše tipy pro vás

Kabelka rebelka

kabelka

Kde a za kolik? Tričko: 275 Kč, vesta: 498 Kč, kabelka: 398 Kč, přívěsek s pírkem: 199 Kč, přívěsek slza: 169 Kč - CA, Václavské náměstí, Praha.
Kalhoty: 1299 Kč, Malami

Tip pro šikovné ručičky aneb udělejte si to sama!

„Ukaž, já ti to zašiju, vždyť chodíš jak trhan,“ říkávaly naše babičky v 90. letech, když jsme urputně škubaly džíny dle Kurta Cobaina. A že vytvořit správnou díru není jen tak, potvrdí každý, kdo se o to pokoušel. Takže milé dámy, máte-li doma ošoupané džíny, natáhněte si je na sebe, šup před zrcadlo a řežte do nich, stříhejte je hlava nehlava. Protože nejlepší efekt budou mít ty džíny, kterým zub času trochu poupravil jejich patinu. V zrcadle, máte alespoň přehled o tom, na jakém místě díru děláte. Abyste pak nebyla trochu rozčarovaná, že jste chtěla tzv. „škubu“ o pár centimetrů jinde. Pamatujte, že ne každá z nás si můžeme dovolit díru těsně pod zadeček a hlavně, sednout si pak s takovou dírou na studený, třeba i hrubý povrch, to opravdu stojí za to!  

A kde se díry letos nejvíce nosí? Valná většina návrhářů se shoduje, že hlavní zátěž je na předních dílech nohavic v oblasti kolenou a stehen.

Ukažte nám svůj styl! Budeme si o něm povídat celý dnešní den. Máte nějaký vyhraněný styl, nebo svůj look měníte podle nálady? V čem se cítíte nejlépe a co vám nejvíc sedne? V čem chodíte do práce, za zábavou a v jakém oblečku si užíváte domácí pohodu?

Pište nám, ukažte se nám. Svoje příspěvky na téma můj styl, které samozřejmě můžete doplnit i fotkou, posílejte na známou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a ten nejstylovější získá stylovou odměnu.

Reklama