5b98ed31b581bobrazek.png
Také často přemýšlíte o tom, jaké boty zvolit k tomu nebo onomu typu džínů? Výběr je velmi důležitý, zejména v případě, že chcete nohy protáhnout až do nebes, anebo si je nechcete třeba zbytečně zkrátit. Kotníčkové boty proto občas mohou udělat s outfitem neplechu, tak pozor, ať sáhnete po těch pravých.

Se skinny džíny nohy až do nebes
5b98e977aa583blobid0.jpg

Toužíte-li po nohách dlouhých jako mají supermodelky, rozhodně vsaďte na skinny džíny v černé barvě (případně v temně modré bez vyšisování) a k nim kotníčkové boty ve stejné barvě, na podpatku a takové, co budou jemně obepínat kotník a nebudou v této oblasti odstávat. Na celodenní chození se hodí robustnější podpatek, na party klidně sáhněte po jehlách. A pozor, ať jsou boty vždy úzkého střihu a do špičky. Vzpomínáte si na „ponožkové“ elastické boty? Tak pokud jste jejich hrdou majitelkou, i v tomto případě je užijete.

Odhalte kůži v boyfriend džínách

bot1.jpg

Volné a často i otrhané džíny nejsou po chuti mnoha ženám. Ale pokud jim chcete dát šanci, zkuste jim přidat kapku toho, co potřebují – ženskost. Nebojte se ohrnout lehce nohavice a nechte vykouknout kotníky. Tato holá část těla umí být pořádně sexy! A jaké boty k nim? Co takhle trendy kotníčkové v kovbojském stylu?

Rafinovaně ve zvonáčích
5b98e97775eafblobid1.jpg

Baví vás hippie styl? V tom případě vám nesmí doma chybět kalhoty do zvonu. A protože ucourané a otrhané nohavice jsou už dávnou out, nazujte k nim jednoduché kotníčkové boty na vysokém robustním podpatku do špičky. Zapomeňte ale na drobné detaily a dejte přednost kůži a minimalismu.

Pro odvážné holky
5b98e977a1bb9blobid2.jpg

Pokud se nebojíte riskovat, měly byste vsadit na dva velké podzimní trendy – kalhoty s ustřiženými nohavicemi nad kotníky a leopardí boty. Odvážné, ale skvělé! A jak s touto dvojkou pracovat? Stačí, když ji doladíte o kousky v základních barvách.

Také si přečtěte:

Reklama