Tak tohle určitě musíte vyzkoušet. Pro každou malou princeznu i malého kovboje jsou tu plenkové natahovací kalhotky Huggies® Little Walkers ve stylu Jeans.

huggiesAbsorbují jako plenky, jsou pohodlné jako kalhotky a vypadají jako džíny – nechybí zip, kapsičky, prostě žádný detail.

Stejně jako klasické Huggies® Little Walkers, které jste si zvykli vídat v obchodech, i tyto džínové Huggies® Little Walkers nabízí super pohodlí pro Vašeho prcka i pro Vás. Nebaví Vás už honit malého neposedu kvůli přebalení plenky? Nechce se mu ležet a přebalování je spíš boj než zábava? Tak přesně pro to jsou tu plenkové kalhotky Huggies® Little Walkers. Stačí prostě pohodlně natáhnout a stáhnout (a nebo prostě rozepnout pružné boky). Váš prcek si do nich může „nalézt“ jako do klasických kalhotek, už přece není malé miminko. A teď, když jsou tu džínové Huggies® Little Walkers, je to dvojnásobný důvod vyměnit obyčejné plenky pro miminka za plenkové kalhotky pro malé neposedy.

huggiesTato limitovaná edice bude k dostání pouze v prodejnách Albert Hypermarket od  14.-27. 10. 2009 za akční cenu 299 Kč. Jediná šance, kdy a kde tyto plenky získat, takže neváhejte.

A navíc, v tomto období pro Vás značka Huggies® připravila super soutěž. Stačí koupit jedno balení Huggies® Little Walkers Jeans, poslat SMS a můžete vyhrát. Říkáte si, že šance vyhrát je malá? Vůbec ne. Každá 10 SMS vyhrává balení vlhčených ubrousků Huggies® Natural Care. A ta maminka, která pošle pětistouprvní SMS, získa 501 plenkových kalhotek Huggies® Little Walkers Jeans. Přesná pravidla soutěže naleznete na letáčcích v prodejnách Albert Hypermarket, a nebo na www.huggiesclub.cz