


Využijte ještě vrcholících výprodejů a nakupte si pár denimových oblečků. Nejen že je využijete za chladnějších večerů, moderní budou i na podzim!...



Tipy na dárky pro tatínky, které je na Den otců rozhodně potěší! Den otců je příležitost připomenout si muže, kteří nás provázeli životem, učili nás odvaze, trpělivosti i tomu, že láska se někdy schovává v maličkostech. Ať už je váš tatínek dobrodruh, gurmán, domácí kutil nebo tichý pozorovatel, radost mu nemusí udělat jen velké gesto. Často stačí dárek, který ukáže, že ho znáte, vnímáte a chcete mu poděkovat za všechno, co pro vás dělá.
Redakční tip: Lehký jarní těstovinový salát s pečenou zeleninou Lehký, svěží a přitom sytý – přesně takový je jarní těstovinový salát, který zvládnete připravit během chvilky. Díky pečené zelenině má výraznou chuť, přesto působí dietně a je ideální i jako jídlo do krabičky.
Nejčastější chyby při výběru spodního prádla – neděláte je také? Správně zvolené spodní prádlo dokáže změnit dojem z celého outfitu. Může zjemnit linii postavy, zvýšit pohodlí a vylepšit vzhled oděvu. Problém je v tom, že pro mnoho lidí je to automatická volba: už léta stejná velikost, podobný střih, oblíbená barva a rychlé rozhodnutí při nákupu.
Když světlo mění náladu aneb chill na povel Večer přijdete domů, unavená po dlouhém dni. Místo ostrého světla, které vám připomene kancelář či pracoviště, se obývák jemně rozzáří teplým odstínem, který uklidňuje. V ložnici vás čeká tlumené světlo připomínající západ slunce nebo polární záři a pod televizí se nenápadně rozsvítí LED pásek, který dotváří atmosféru vašeho oblíbeného filmu a přináší úlevu očím. Ne, není to sci-fi, je to realita chytrého osvětlení.
Redakční test MG HS Hybrid+ nás bavil. Svižné a prostorné SUV, které překvapí spotřebou a tichostí v interiéru SUV si mezi ženami získávají stále větší oblibu a není těžké pochopit proč. Vyšší posed za volantem přináší lepší přehled o dění na silnici, snadnější nastupování i pocit větší jistoty v hustém městském provozu.
Revoluce v ovládání kočárku - Joie Mydrift mění pravidla hry Každodenní pohyb s kočárkem může být někdy výzva – úzké uličky, plné chodníky nebo rychlé manévrování v obchodě. Právě na tyto situace reaguje nový sportovní kočárek Joie Mydrift, který přináší inovaci, jakou rodiče u kočárků běžně neznají.
Women in Tech 2026: Osm technologických projektů míří k dalšímu růstu Osm podnikatelských projektů, které spojuje využití technologií a jasný praktický dopad, letos uspělo ve výběru programu Women in Tech. Jejich zakladatelky nyní čeká roční spolupráce zaměřená na rozvoj byznysu, práci s mentory a vzdělávání v celkové hodnotě 300 000 Kč. Mezi vybranými jsou projekty z oblasti mobility, zdraví, vzdělávání, životního prostředí a rozvoje.
Zahradničení je v kurzu: Jak se zorientovat v nabídce substrátů a hnojiv? Zahradničení dnes není jen praktická činnost, ale i oblíbený způsob, jak si odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Lidé rádi pěstují, zkrášlují své okolí a tráví čas venku – ať už na zahradě, balkoně nebo jen s pár květinami za oknem. Tomu odpovídá i široká nabídka produktů v hobby marketech a zahradnických centrech, která ale může být pro začátečníky nepřehledná. Pokud chcete mít jistotu a zároveň podpořit českého výrobce s dlouholetou tradicí a vlastní výrobou, stojí za pozornost produkty AGRO
Detox kuchyně: Jarní úklid a reorganizace bez rekonstrukce Jaro přirozeně přináší potřebu změny. Více světla, více energie i chuť zbavit se věcí, které už neslouží. Tento princip se přirozeně promítá i do domácnosti, a právě kuchyně bývá jedním z míst, kde má „detox“ největší efekt. Nejde přitom o zásadní rekonstrukci, ale o promyšlenou reorganizaci, která zlepší přehled, funkčnost i celkový pocit z prostoru.
Krémová koprová polévka s vajíčkem: jarní osvěžení na talíři Lehká, voňavá a plná čerstvého kopru – tahle polévka je ideální pro dubnové dny, kdy si chceme dopřát rychlý, zdravý a chutný pokrm s nádechem tradiční české kuchyně.
Nový komentář
Komentáře
Sasa: Já mám z Brněnského Orsay takovou zkušenost, že jsem tam teda nakonec jednu tu čtyřicítku v rohu našla, ale koukali na mě už od dveří divně, že si tam chci něco na sebe koupit
Pavluska: Ja mam z Freeportu dziny slevneny z 70 na 40€ a je to letosni letni model,tam neni vsechno "out"
Blbost, Orsay je dobrej, tam si koupím i já...
....v Kenvelu velikost XL, můj chlap M....a visí na něm, štve mě....
Puma1: a přitom máš určitě úplně normoš postavu... tyhle značky sem přišly ze západu a zřejmě jim nedošlo, že my tady jsme Slovani
Pak máš sehnat normální kalhoty...
a když se podíváš, jaké prodavačky tam pracují... to jsou taky takový vyzáblý holčičky s uzounkými boky
lucis: hm, já jsem si po džínách taky šlapala... oni vůbec neuznávají, že by někdo mohl mít krátký nohy
šijou to asi na plastový figuríny, co mají za výlohou. To byly ty džíny z Orsay, za 1200.-. Nechala jsem si je za stovku zkrátit o 10 cm a stejně si po nich šlapu, když mám nízký podrážky...
Já jsem teda loni koupila džíny William a Delvin, a spokojenost je velká. Teda, hlavně mě okouzlily tím, že i při mé výšce (183 cm) si po nich skoro šlapu, což se mi běžně nestává
Navíc jsou mírně do zvonu a strečové, takže jim dávám za jedna! Jo, ale cena byla okolo 1.400,- Jenže já neměla na výběr
Hanka V: Já klasické džíny nemůžu, mám štíhlý pas a širší boky a ve všech džínách vypadám jako blbec, protože 90% jich je šitých na chlapeckou postavu. A ty co nejsou, jsou zase buď s rozšířenými nohavicemi (to taky nemůžu, neboť nemám nohy dlouhé jako modelka a vypadám v tom podivně) nebo mi prostě nesedí jinak. Takže jsem se až dosud obešla bez džín (a to je mi 38). Co se dá dělat... nemůžu mít všechno.
Máňa-opice: Mexx je Na Příkopě, ceny jsou ale ještě méně přijatelný než v Orsay
Ťapina: hm, ono se to asi šije ve stejných dílnách... akorát Orsay si na to našije značku...
Vivian: Orsay je pořádně drahej a kvalita nic moc. Já jsem tam kupovala strečové džíny už před pár lety, tak byly "jenom" za tisíc. Ovšem taky jsem si koupila za dvě stovky u Vietnamců a máme pár let pryč a rozpadají se oboje stejně.
Žížala: hroch, to je presny...
Pavluska: H&M je na Zlicine a myslim ze i na Smichove.
Mana-opice: "cenove rozumny" je pro kazdyho neco jinyho
Me se treba nakupuje obleceni vcetne dzin hezky v H&M, neprijdu si tam jako slon, protoze velikost 40-42 je tam realna a sedi mi a taky trika mi jsou L, ne jako treba v Kenvelu kde se nenarvu ani do XXL a pripadam si pak jak hroch
a nebo u Quelle...
Máňa-opice: já si koupila předloni v Orsay, asi za 1200.-, levnější seženeš asi už jen na tržnici
elastické rifle až do pasu...blé, vždyť to nemůže ani nikomu slušet, možná tak nějaké vysoké modelce nítěnce...ale normálním ženským, na každé jsou stejně nejhezčí mírně rozšířené nohavice a pokud to bříško a zadek dovolí tak bokovky (ńebo aspoň mírně snížený pas) a pokud ne tak taky, protože se dá skrýt nějakou halenkou...
ucho: vidíš jaký jsem nevzdělaný ucho...asi se půjdu
můj život ztratil smysl
Xym: jsi me rozesmala, jsem si hned vybavila, jak tam po chodbe poletuji vsichni a la Matrixovske skoky a presuny (a samo v dlouhych plastich
), nebo ze by Men and women black?
Dziny beru, ale ted v tom horkym lete jednoznacne vedou sukynky, tilecka atp.
Já tedy v džínových oblčccích chodím i do práce, ale "džínovina" je podle přednášky, kterou jsme měli, naprosto nevhodná do jakéhokoliv zaměstnání
Stejně to bylo s nošením punčoch a uzavřených bot v létě v zimě.
Teda v tomhletom horkém létě na sobě tahat těsné, teplé džíny, to si vůbec neumím představit. Při teplotě 33 stupňů Celsia v kanceláři bychom se asi pěkně zapařily, hahaha...