„Víme, že zkušenosti jsou vzácné, proto jsme se rozhodli využít dlouholetou praxi z výroby marmelád, tradiční postupy a spojit to s dostupnými technologiemi dnešní doby,“ říká Vladimír Wünsch. Právě o zkušenosti jeho dědečka se výroba džemů ze severních Čech opírá. Ten vlastnil výrobnu marmelád za První republiky.
5f478d896944eobrazek.png

Základem džemů ZEZEM je to nejkvalitnější české sezónní ovoce a minimální obsah přidaného cukru. „Za každou skleničkou je poctivý výběr ovoce. Snažíme se podporovat tuzemské farmáře, proto při výrobě využíváme jen ovoce z České republiky. Každý džem, který si od nás zákazník koupí, projde našima rukama. Za kvalitou si proto opravdu stojíme,“ říká Vojta Novák, který je zodpovědný za výrobu ZEZEM.
5f478e16d5c60obrazek.png

V nabídce ZEZEM najdete džem jahodový, borůvkový, broskvový, švestkový, meruňkový, višňový a velmi oblíbený angreštový. Každé 300g balení obsahuje až 80 % toho nejkvalitnějšího českého ovoce. Momentálně je zakoupíte na oficiálních stránkách www.zezem.cz a od září i na online supermarketu Rohlik.cz. Opravdovou chuť ovoce si mohou vychutnat i vegani. Klidně i jen tak na lžičce.

Více informací na Zezem.cz
5f478e2b30a36obrazek.png

Reklama