KULTOVNÍ PRODUKT!
Od chvíle, kdy před patnácti lety vstoupil na trh, stačil sprej na čištění vzduchu PURESSENTIEL s 41 esenciálními oleji posbírat už řadu úspěchů, a to jak u veřejnosti, která ho používá na každodenní bázi, tak u profesionálů, zejména lékařů, kteří ho stále častěji doporučují svým zákazníkům!

62f0fdad696f9obrazek.png

Čisticí sprej s 41 esenciálními oleji je 100% přírodního původu a hubí roztoče a bakterie (viry, mikroskopické houby) a čistí vzduch.

  • SLOŽENÍ OPATŘENO PATENTEM
  •  41 ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ - 100% přírodní a EOBBD
  •  BEZPEČNOST - sprej má mechanickou pumpičku s pojistkou na zacvaknutí (patent PE S600) a nevyužívá hnací plyny
  •  ÚČINNOST A SNÁŠENLIVOST potvrzena klinicky pomocí 12 studií 

 Mistrovská patentovaná technologie dokáže:
• Likvidovat viry a bakterie a redukovat zdroje šíření
• Bojovat s roztoči a plísněmi a redukovat zdroje alergenů

Mimořádné složení se 100% přírodními aktivními látkami
Všechny přísady dodržují chartu PurQualité. Bez hnacích plynů, bez barviv, bez konzervantů, bez syntetické parfemace. Použitý alkohol je rostlinného původu a není denaturovaný pomocí ftalátů.

Jedna z vlajkových lodí značky Puressentiel

Jednička na celkovém trhu s aromaterapií
Jednička v testech účinnosti
Jednička mezi spreji na čištění vzduchu

Každých 10 sekund se ve světě prodá jeden sprej! Tento úspěch je podpořen obrovskou mírou spokojenosti: 99,63 %. (Studie z 30. listopadu 2016 na vzorku 14 356 uživatelů)

• Sprej s přírodní účinností, který používají i špičkoví specialisté. V současnosti ho předepisuje nebo doporučuje 20 % dotázaných lékařů. (Anketa ICOMED 2016)

74 % praktických lékařů uvádí, že sprej na čištění vzduchu Puressentiel je produkt pro celou rodinu. (Anketa 2013)

Více než 80 % lékařů, kteří náš sprej předepisují, potvrzuje blahodárné účinky i vynikající snášenlivost. Proto se používá i v lékařském prostředí. (Dotazník mezi 243 lékaři, červen 2013)

62f0fe0f60fdeobrazek.png

KOMPLEXNÍ DESINFEKCE BEZ VODY, MÝDLA A VYSOUŠENÍ RUKOU!

  • 99,9 % virů a bakterií zlikvidovaných už po první minutě!
  • 100% přírodní esenciální oleje + alkohol rostlinného původu

62f233cb0c709obrazek.pngPURESSENTIEL® ČIŠTENÍ – Antibakteriální gel obsahuje 3 esenciální oleje (citron, lavandin a Tea tree), které už během první minuty zlikvidují 99,9 %bakterií a virů*. Složení obsahuje také aloe vera, které je dostatečně šetrné pro pokožku a zabraňuje jejímu vysychání. Použitý alkohol je rostlinného původu a není denaturovaný pomocí ftalátů (jak tomu často bývá u běžných produktů). Je mimořádně užitečný při cestování a při vstupu na různá nová místa, kde se chcete vyhnout mikrobům a bakteriím. Desinfikuje ruce, aniž byste museli použít vodu, mýdlo, mechanické čištění!62f2347e14056obrazek.pngPURESSENTIEL® ČIŠTENÍ – Antibakteriální  čistící roztok ve spreji spreji na ruce a jiné povrchy Puressentiel® umožnuje rychlou a snadnou desinfekci rukou i všech ostatních povrchů, kde by se mohli nacházet mikrobi: displej telefonu, tablet, klávesnice počítače, klika dveří, volant, záchodová prkénka apod. Díky svému formátu se snadno používá, ať už chcete desinfikovat jakýkoliv povrch.
Nemusí se oplachovat. Nevysušuje ruce. 100% přírodní původ: 71,4 % bioalkoholu nedenaturovaného ftaláty. 3 esenciální oleje 100% čisté a přírodní (levandule, citron, tea tree). Obsahuje zklidňující aloe vera. Dermatologicky testováno.
Okamžitý hydratační účinek: zlepšuje hydrataci až na 124 %*.
Trojí účinek: antibakteriální, antivirový, kvasinkový.62e7e61b1ca2cobrazek.png

62e7e83178186obrazek.png

Reklama