Téma je dnes fotografické - posílejte své zahrádky! Čtenářka Maryene o své zahrádce píše: „Každý den „vytahuji“ očima nové rostlinky ze země a čekám, čím mě zahrádka překvapí.

Krásný snímek, pořízený za červánků, zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Maryene. Líbí se vám, milé čtenářky, její zahrádka?


Dobrý den,

posílám fotku mojí zahrádky. Je sice ještě „velmi mladá“, má pouze dva roky, ale mám ji už teď moc ráda, a to nejvíce na jaře. Posílám Vám pohled z okna pracovny. Každý den „vytahuji“ očima nové rostlinky ze země a čekám, čím mě zahrádka překvapí. Denně se podivuji nad její rozmanitou krásou. Je to fotka pořízená už za červánků, kdy se prodlužují stíny a zahrada se zabarví do neskutečných barev jako v kýčovitém filmu. Tento pohled do zeleně je velmi uklidňující, kdykoliv zvednu svoje oči od monitoru počítače.

Zahrádka

Čtenářka Maryene

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. května 2011: Vyfoťte svou zahrádku

Všechno kvete, pučí, bzučí a zpívá - je tu květen a v zahradách nastalo to nejbarevnější období.

  • Pochlubte se svou zahrádkou a vyfoťte ji!

Ano, ano, vyfotografujte k dnešnímu tématu svoji zahrádku a pošlete mi ten obrázek v elektronické podobě do redakce. A pozor! Chci jen jeden obrázek - ten nejkrásnější pohled na vaši zahrádku. K obrázku mi připište, co přesně na něm je a proč se vám tenhle pohled tolik líbí. To všechno zašlete na redakční e-mail 17. května 2011 do 15.00 hodin.

Nejkrásnější zahrádku ocením malým dárkem, totiž knížkami Zahradničení s měsícem od Reginy Engelkeové a Velká kniha o bylinkách od Jekky Mcvicarové z (oba tituly vydal Knižní klub).

zahradniceni bylinky

Reklama