Čtenářka TanaM je nadšená z dnešního tématu a přemýšlí nad jednotlivými termíny použitými v mých textech. Za pozitivní bere dvoření a svádění. Nemá ráda lichotky. A já Vám, Tano M, děkuji za příspěvek.

Dobrý den, dnes je zas moc hezké téma.
Dvoření. Je hezká část vztahu.Když něco nového začíná . Pokud VÁS někdo osloví v práci a řekne Vám: „mohu Vás pozvat na kafe,?“ tak se mi opravdu líbí.. Při kávě se povídá jedna radost,. Při kávě odhalíte, jaký člověk vlastně je, co zamýšlí, jaké má koníčky.... a pod. Dobrý psycholog odhalí každou drobnou vadu,upozorní ho na varovné signály.

Dvoření je nejkrásnější období , kdy se chlap snaží získat nejen srdce ženy. I jiné orgány. .......

Lichotky nesnáším- jsou moc průzračné, jednoduché na identifikaci. Říkat ženě , -“slečno“,to si vždy myslím, že dotyčnému muži chybí oční vyšetření u odborného lékaře. Lichotky u mě nevyhrávají.

Flirtování. Záleží taky , co o muž který s Vámi flirtuje o noční sklužbe, a říká Vám že se mu moc líbíte,. To je dost divné.Hlavně když víte, že objekt je šťastně ženatý a má doma 3 řvoucí děti.

Docela ale chápu, jednání těchto mužů. Potřebují si duševně odpočinout a nabrat novou svěží  sílu a energii od VÁS. Tyto muže vyhodnocuji jako „odebírače životní energie.CHtěj si odpočinout od nočníků, plenek, unavené manželky, kterou permanentně bolí hlava. Chtějí prostě .“únik z reality života“.

Svádění docela uznávám. Buď mezi Váma a objektem přeskočí „jiskra“. Pozor však na požáry. Myslím tím, ty životní požáry. Když po jednom nevinném svádění, zůstanou na bojišti 2 neštasné rodiny, 4 děti atd....
Hezký den
Tana M
Tento text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem dne je:

Jak reagujete na lichotky, flirtování a svádění od cizích mužů

Posílejte své úvahy, vzpomínky, příběhy na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A jedné z vás ještě dnes pošlu jako odměnu za příspěvek krásnou kytici. A na vaše přání i jako „Od neznámého ctitele!!!“

Tak neváhejte a pište!

Reklama