5b2cc6114344eobrazek.jpg

S prémiovým lízátkem Chupa Chups Surprise Cats and Dogs nemůžete šlápnout vedle. Však se také ne nadarmo stalo v kategorii „Lízátka“ vítězem ve Volbě spotřebitelů 2018.

5b2cdd07833c0obrazek.jpgVolba spotřebitelů je velice prestižní a známý program v České a Slovenské republice, který již 18. rokem monitoruje, oceňuje a komunikuje inovace a novinky v rychloobrátkovém trhu. O vítězství jednotlivých produktů rozhodovalo 4 000 respondentů.

5b2cf4b2643f5obrazek.jpgŽádné jiné lízátko děti nerozbalují s takovým napětím! Copak je uvnitř čeká? Ne, není to jen oblíbené jahodové lízátko, které potěší jejich chuťové pohárky. V balení se ukrývá také jedna z hraček, jejichž kolekce se rok co rok obměňují. Ta letošní přináší hned 16 různých hravých postaviček kočiček a pejsků.

Ze kterého zvířátka budou mít větší radost právě vaše děti? A zvládnou nasbírat celou kolekci? Vzhledem k jejich neustále mlsnému jazýčku budou mít sbírku jistě brzy kompletní. Dopřejte jim vzrušení a radost z rozbalování dárku, ale i nadšení z toho, že dokázaly nasbírat všech šestnáct zvířátek. S figurkami pak budou mít o zábavu postaráno. A kdo si hraje, nezlobí.
5b2cc6247fe44obrazek.jpg

Čtěte také: