5d89d9e10d103image.png

Mezi osobnostmi, které přinesou kousky do prodeje, bude Flabgee, Sejroška, Šmajda, Barušminky, Blueberry Pink, Barbora Š., Domi Happy, Labradoora, Life With Sandra, Markéta Vaňourková, Milano Style a OK Makeup Karolína.

Výtěžek letošního bazaru poputuje na podporu Nadačního fondu pro předčasně narozené děti. „K založení nadačního fondu mě dovedla osobní zkušenost. Naše děti, dvojčata, se narodily předčasně ve 24. týdnu. Jejich porodní váha byla 680 g a 700 g. První čtyři měsíce svého života strávily v inkubátoru. Nyní jsou jim skoro čtyři roky a jsou to zdravé a krásné děti. První roky byly ve znamení lékařských vyšetření, každodenního cvičení Vojtovy metody, neustálé nejistoty, jak se budou vyvíjet, jaká kvalita života je čeká,“ zavzpomínala zakladatelka Nadačního fondu Hana Píšová.

5d89d9f39f61cimage.png

„Moc dobře vím, čím si lidé v této situaci prochází. Jaká je to psychická, finanční, časová zátěž pro celou rodinu. Jak jsme na začátku tápali, kam a na koho se obrátit. My jsme náš boj, zdá se, vyhráli. Chci se pokusit pomáhat lidem s podobným osudem,“ doplnila Píšová. 

Každý příchozí obdrží praktickou tašku s dárky. Registrace vstupenek, která je ovšem zdarma, běží na stránce www.kelebrity.cz. Akce bude probíhat od 12:00 do 18:00 hodin na adrese Přívozní 2A/1064, Praha 7.

Foto: Loňský Kelebrity bazar

Reklama