Kravské mléko je vynikajícím zdrojem mléčných proteinů, vitamínů, minerálů a dalších látek, které prospívají tělu. Pro tyto vlastnosti se mléko často používá nejen v potravinářství, ale také v kosmetice. Vždyť již ve starém Egyptě si královna Kleopatra dopřávala koupel v mléce, aby její pleť byla jemná, hebká a krásná. Proto i řada tělové kosmetiky Lactovit vsadila na sílu mléka. Nové receptury mají nyní dvojnásobnou sílu. Jsou obohacené o dvojnásobné množství mléčných proteinů a vitamínů pro maximální péči o pokožku.

www.lactovit.czPokožka má velice důležitou funkci, chrání naše tělo. Celý den na ní ulpívá řada nečistot. Navíc na ní působí okolní vlivy, které ji vysouší a poškozují. Postupem času ztrácí pokožka pružnost a pevnost. Proto je důležité ji správně vyživovat. Vědci z laboratoří španělské společnosti Laboratorios Genesse vyvinuli nové speciální složení bohaté na mléčné složky a vytvořili tak jedinečné sprchové gely Lactovit s dvojnásobnou silou mléčných proteinů a vitamínů, které pomáhají pokožce zajistit silnější ochranu i péči.

www.lactovit.czSprchové gely Lactovit hýčkají pokožku ve všech směrech. Díky unikátnímu složení bohatému na dvojnásobek mléčných proteinů a vitamínů, a obohacenému o minerály a další složky, čistí pokožku do hloubky, plně ji hydratují a podporují její přirozenou krásu a jemnost.

Sprchové gely Lactovit uspokojí celou rodinu. Čtyři základní řady se liší podle druhu pleti. Lactovit Originál poskytuje pokožce maximální výživu a péči. Je obohacený o mléčné proteiny a vitamíny, které pečují o pokožku do hloubky. Komplex vitamínů A, B a E pomáhá obnovovat buněčnou strukturu.  Lactovit Aktivit chrání pokožku. Obsahuje L. Casei F., který obnovuje kožní mikroflóru narušenou vnějšími vlivy, podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky, chrání ji a regeneruje. Lactovit Lactourea  zajišťuje suché a citlivé pokožce maximální hydrataci. Obsahuje 10 % Lactourey, komplexu kyseliny mléčné a čisté urey, který pokožku hydratuje a obnovuje její jemnost a elasticitu. Urea pokožce dodává vláhu, zvlhčuje ji a hydratuje, kyselina mléčná kromě hydratace navíc působí protizánětlivě.

www.lactovit.cz

www.lactovit.czPro silnou a pevnou pokožku pro muže vytvořil Lactovit řadu tří sprchových gelů. Tělová kosmetika Lactovit Men 3 v 1 (obličej, tělo, vlasy) díky složení bohatému na mléčné proteiny a vitamíny intenzivně vyživuje pokožku. Sprchové gely Lactovit Men 3 v 1 s příjemnou vůní, obsahují Lactominerály, kombinaci proteinů, vitamínů a mléčných minerálů speciálně vyvinutou k posílení vitality pokožky muže. Lactovit Men Deo Action osvěžující díky deo složkám chrání pokožku před nepříjemným zápachem a zanechává příjemný pocit svěžesti. Lactovit Men Active revitalizující obsahuje posilující složky, které pomáhají stimulovat kožní buňky a udržuje pokožku pevnou a aktivní. Lactovit Men Sensitive ultra hydratující je vhodný pro suchou a citlivou pokožku. Unikátní složení hydratuje pokožku do hloubky.

Sprchové gely Lactovit bez parabenů pomáhají zajistit zdravou, hydratovanou pokožku.

Jen zdravá pokožka je krásná. www.lactovit.cz

Reklama