Milá redakce,

Vánoce - krásné téma, a proto jsem se vám rozhodla napsat.

Mé děti už mají několikátým rokem zajímavé Vánoce. Jsem sedmým rokem rozvedená, a jelikož si s bývalým manželem stále dobře rozumíme, tak nemáme problém dohodnout se, s kým budou děti na Vánoce.

Společně máme pět krásných dětí. Dvěma z nich je teprve 10 let a Vánoc si pořád ještě užívají. Na Ježíška už sice nevěří, ale vždy mají obrovskou radost z každého dárku.

S manželem jsme to vyřešili tak, že jeden rok jsou na Štědrý den všechny děti se mnou a na druhý den jedou k manželovi a mají jakoby "americké Vánoce", kdy si 25. 12. rozbalují dárečky až ráno.

Druhý rok je to přesně naopak. 24. 12. jsou s manželem a druhý den u mě. Každé Vánoce jsou překrásné, i když je trávíme odděleně.

I pokud zrovna na Štědrý den nedostanou, co si nejvíce přáli, tak mají pořád naději, že svůj vytoužený dáreček dostanou další den. Zajímalo by mě, jak to řeší i jiné rodiny, které netráví Vánoce společně.

Všem vám přeji spokojené prožití vánočních svátku a hodně štěstí a úspěchů v novém roce. Ať vám to jde v redakci stejně tak dobře jako doposud.

Tekana


Milá Tekano,
děkuji Vám za Váš příspěvek, který vykreslil, jak krásné mohou mít děti Vánoce i v případě, že spolu rodiče nežijí. Bohužel, takových lidí, kteří se rozumně domluví, není příliš. Přeji Vám krásné vánoční svátky a dětem bohatého dvojího Ježíška. 

Dnes se bavíme o vánočních zvycích a zítra otevřeme téma: Nevěra
Je nevěra podraz?
Životní styl?
Neoodolala jste vášnivému sexu?
Žijete dvojím životem?
Partner žárlí a má důvod?
Nevěra je jen výměna tělesných pachů a nic víc?
Je nevěra a nevěra? V jaké se topíte?
Nic vám to neříká, jste světice? Čím to je? Jak to děláte?

Napište nám:
redakce@zena-in.cz

Reklama