Do redakce nám dorazily dvě pozvánky na zajímavé charitativní kulturní akce. Zajděte se v nejbližších dnech podívat na Dana Bártu, Ondru Rumla nebo Evu Pilarovou...

 

Koncert MotolPrvní pozvánka je na neděli

Dne 8. května 2009 proběhne v Břevnovském klášteře již třetí ročník unikátní akce Motol Motolice podporovaný Poštovní spořitelnou. Každý, kdo přijde, má šanci vidět na vlastní oči Dana Bártu & Illustratosphere, Ondřeje Rumla, Eggnoise či Afrodisiak a zároveň přispěje na dobrou věc. Kompletní výtěžek ze vstupného jde totiž na podporu kliniky dětské onkologie a hematologie ve FN Motol.

Koncert Motol Motolice 09 navazuje na první a druhý ročník Motol Motolice, který se také konal přímo v areálu Břevnovského Kláštera. Charakter koncertu zůstává stejný, 100 procent vstupného bude opět věnováno na podporu dětské onkologie a hematologie ve Fakultní nemocnici Motol, konkrétně nadaci Národ Dětem," vysvětlil za pořadatele Ombudsman Poštovní spořitelny Martin Kovář.

Letošní ročník odstartuje již ve 13.00 hodin, poslední účinkující skončí ve 21.30. Koncert, který pomáhá onkologicky nemocným dětem, sponzoruje již třetím rokem jakožto generální partner Poštovní spořitelna. Více informací o celé akci naleznete na adrese www.motol-motolice.cz.

 

Druhá pozvánka je na pondělí

Koncert Řepy

Domov čtyř světů najdete v Praze - Řepích na adrese: K Šancím 50, nebo na internetu: www.domovrepy.cz.

 

Půjdete na některý z těchto koncertů?

Reklama