Minulý měsíc jsme spustili oblíbenou hubnoucí výzvu ve spolupráci s českou proteinovou dietou KetoDiet, kdy jsme naší redakční ambasadorce Noře hledali tu pravou parťačku na tříměsíční hubnutí.

Před každou dietou šitou na míru je potřeba absolvovat lékařskou prohlídku, která ukáže potenciální rizika, či slabá místa. Bohužel zdravotní prohlídka u Nory odhalila kontraindikace, při kterých není vhodné nasadit tento typ diety, a proto jsme místo ní museli zapátrat po jiné vhodné kandidátce na hubnutí. Noře tímto přejeme především hodně zdraví a úspěchů v životě.

ketodiet

Mezi přihlášenými čtenářkami jsme tedy hledali rovnou dvě parťačky, které trápí nadbytečná kila. Naše úsilí přineslo zasloužené ovoce, a tak vám nyní můžeme představit Gábinu z Karviné a Květu z Prahy, které se společně pustí do hubnoucí proměny. S oběma dámami připravujeme úvodní rozhovor, ve kterém nám prozradí, kde žijí, jaké mají koníčky, jak je limituje jejich nadváha v běžném životě.

Gábina z Karviné, učitelka angličtiny

hubnutí

Váha: 112 kg

Výška: 164 cm

Věk: 38 let

Proč se chtěla zapojit do naší výzvy?

Chtěla bych se zapojit hlavně kvůli sobě, protože takové astronomické váhy jsem v životě nedosáhla a opravdu jsem se na sebe „naštvala“, že tudy cesta nevede a prostě nastal čas změnit a „překopat“ kompletně svůj životní styl a věnovat se konečně taky sobě a třeba být i jednou inspirací pro druhé, že to prostě JDE. Velkým hnacím motorem je moje dcerka, která má 6 let. Před 2 lety jsem definitivně „sekla“ s kouřením i díky ní, jelikož jsem denně slýchávala: “Maminko, nekuř.” Takže opravdu, ze dne na den jsem přestala. Samozřejmě to nebylo jednoduché, i díky tomu jsem šla s váhou nahoru. A nyní cítím, že nastal čas se „vypořádat“ s nadbytečnými kilogramy a svým životním stylem, abych se cítila konečně dobře. Chtěla bych si s dcerkou po snížení váhy zajít kdykoli beze studu do bazénu a naučit jí plavat. Už 5 let mám celiakii a po prostudování KetoDiet jsem byla nadšená, protože většina produktů je bezlepková. Paráda. Myslím, že bych mohla být příkladem a inspirací pro celiaky a ukázat, že s proteinovými nápoji a jídly jde zhubnout.

ketodiet

Květa z Prahy, úřednice v pojišťovně

ketodiet

Váha: 90 kg

Výška: 174 cm

Věk: 40 let

Proč se chtěla zapojit do naší výzvy?

Před pěti lety jsem změnila zaměstnání, kde jsem z fyzicky náročné práce přešla do kanceláře a během půl roku jsem přibrala 20 kg a poté ještě dalších 10 kg. Z původních necelých 70 kg jsem najednou měla 100 kg, 10 kg se mi povedlo shodit pomocí diety, ale pak se hubnutí zastavilo. Kila navíc mi samozřejmě překáží, komu taky ne? Těším se, jak se budeme s parťačkou hecovat a dosáhneme krásných výsledků. Můj cíl je cca -20kg.

Ketodiet

Těšte se na další rozhovory a na to, jak se budou obě parťačky podporovat v hubnutí. My budeme u toho a vy je můžete sledovat společně námi. Těšíme se na jejich úspěchy!

Více na www.ketodiet.cz

Ketodiet

Náš úvodní článek s výzvou:

Uložit

Uložit