V pasti lží
5acf3e6caa8d6obrazek.pngNeměla to dělat, vážně neměla. Aby si zkrátila cestu, vydala se Cass autem domů po neosvětlené, křivolaké a opuštěné cestě lesem. Venku navíc zuřila bouřka a ona v tom psím počasí uviděla na kraji cesty auto, v němž seděla jakási žena. Zastavila kousek před ní a počkala, jestli nevystoupí, aby si řekla o pomoc. Když se nic nedělo, vyrazila k domovu, přece po ní nikdo nemůže chtít, aby vylezla z auta na déšť!
Druhý den zjistila, že právě tam, kudy jela, byla nalezena mrtvá žena v autě. Zavražděná žena.
Mohla ji zachránit? Nebo už byla mrtvá? A co kdyby byla na jejím místě ona sama? Manžel by se zlobil, kdyby věděl, že tamtudy jela… A tak nikomu nic neřekla.
Od té doby se jí ale začnou dít divné věci: zapomíná, kde nechala stát auto, jestli si vzala prášky, dokonce objedná kočárek, i když nemá dítě. V hlavě má jen tu mrtvou ženu a cítí velkou vinu, že se ji nepokusila zachránit.
A také to, že ji někdo sleduje…

Autor: B. A. Paris
Nakladatelství: Motto

Více na www.albatrosmedia.cz

Chceme vám doporučit i další knížku, psychologický thriller.

Přítelkyně
5acf3e9151571obrazek.pngVysoce návykové - pro fanoušky titulu Do vody od Pauly Hawkins!
Holka. Kluk. Jeho matka. A lež, kterou by byla nejradši nikdy nevypustila…

O čem je knížka Přítelkyně?
Úchvatný, napínavý psychologický thriller založený na tématu neodpustitelné lži. Autorka ve svém debutovém románu sleduje napjatý vztah dívky, jejího přítele a jeho matky, se kterou by se dokázala identifikovat řada žen, v extrémním, ale uvěřitelném prostředí.
Laura má všechno. Úspěšnou kariéru, dlouholeté partnerství s bohatým manželem a dvacetiletého syna Daniela, který je laskavý, pohledný a talentovaný. Jenže pak potká Cherry. Cherry je mladá, krásná a chytrá, ale nemá stejné možnosti jako Daniel. A touží po Lauřině životě…
Cherry přichází do jejich rodiny a touží být přivítaná s otevřenou náručí, ale Laura má podezření, že Cherry není taková, jak se zdá…
Když dojde k tragédii, všichni o ní lžou. Je to zoufalý čin, ale důsledky by změnily jejich životy už navždy… 

Recenze Sunday Mirror
Přítelkyně je napínavý psychologický thriller. Každá postava je mnohovrstevnatá. Přemýšlím o tom, že si pořádně prověřím všechny potenciální partnery, které mé děti přivedou domů!

Autor: Michelle Frances
Nakladatelství: XYZ

Více na www.albatrosmedia.cz

Reklama