Když vás bude partner několik týdnů vídat ve vytahaných teplácích a tričku s dírou, asi to v něm žádnou jiskru nezažehne. A ani vašemu sebevědomí nepřidá, když se takto každý den uvidíte v zrcadle. Oblečte se s námi a nemusíte se vzdávat ani pohodlí. Navíc si v takovém oblečení můžete klidně vyběhnout i na nákup.

Na domácí oblečení se už na jaře, kdy propukla první vlna pandemie nemoci Covid-19, začal módní průmysl více soustředit. A tak je nyní opravdu z čeho vybírat. Navíc je jasné, že lidé, kteří pracují z domova, jsou výkonnější, pokud se normálně obléknou a nezůstávají třeba celý den v pyžamu. 

Barvy
Vliv na to, jak se cítíme, má nejen druh oblečení, ale i jeho barva. Různé odstíny můžeme využít třeba k tomu, abychom se nastartovaly a zlepšily si po ránu náladu. K tomu se skvěle hodí teplejší odstíny, jako je oranžová, červená, žlutá, hnědá apod. Studenější tóny modré či zelené mohou mít naopak relaxační efekt. Zvednout náladu si můžete klidě veselým doplňkem v podobě ponožek. 

5fa12da25ba08Clipboard.jpg

Foto: zoot, wowdoplnky

Pletené kalhoty
Jedním z trendů tohoto podzimu jsou pletené kalhoty. Měkká pletenina je nejen velmi příjemná, ale také teplá. Svět módy navíc letos říká, že je nemusíte nosit jen doma, ale můžete v nich vyrazit i ven.

kalhoty.jpg

Foto: Aboutyou, Bonprix, H&M, H&M 

Mikinové šaty
Šaty patří k obzvláště pohodlným kouskům oblečení, protože leccos schovají. Doma i na ven určitě uvítáte teplou mikinovou variantu, ve které se budete stále cítit žensky. Na doma si k nim vezměte papuče a ven potom vyběhnete ve sportovních teniskách nebo v kotníčkových botách bez podpatku. Pokud chcete ukázat více ze své siluety, přepásejte šaty páskem.

Clipboard.jpg
Foto: House, Zoot, Lidl, Mohito

Soupravy
Když se řekne souprava, nemusí se jednat jen o sportovní teplákovky. Stále větší oblibě se v poslední době těší elegantní, ale zároveň pohodlné domácí sety. Často opět pletené.

komplety.jpg
Foto: Factcool, Factcool, Aboutyou

Overaly
Obléknout se doma můžete i do overalu. Kromě těch určených vyloženě na doma – často s infantilními obrázky se prodávají i varianty, které jsou něco mezi. Tedy jejich design je někde na pomezí venkovního a domácího užití. 

overaly.jpg
Foto: Botovo, Sinsay, Waragod

Kalhoty na gumu
Bůh žehnej tomu, kdo vymyslela kalhoty na gumu. A teď nemáme na mysli tepláky, ale klasické kalhoty elegantního vzhledu, které mají v pase schovanou gumu. Další ideální kousek na doma. Skvěle vypadá a nikde netlačí.

kalhotykol.jpg
Foto: Aboutyou, Aboutyou, Lidl, Zoot

Oversize svetry
Měkké, hebké a teplé svetry, do kterých se můžeme zahalit, prostě milujeme. Jejich výhodou je i variabilita. Oversize svetry se totiž mohou stylovat různě – třeba vyhrnout rukávy, zastrčit svetr do kalhot nebo ho nechat spadnout z jednoho ramene. 

5fa12c8468c64Clipboard.jpg
Foto: Aboutyou, Aboutyou, House, H&M

Mikiny
Mikiny jsou takovou domácí klasikou, ale opět platí, že zdaleka nemají uplatnění jen tam. Třeba za následující kousky byste se nemusela stydět ani ve společnosti. Zaujme vás víc bílá klasika, nebo chcete mít na hrudi celé souhvězdí?

5fa1453d6f551Clipboard.jpgFoto: Femistories, Reserved

Čtěte také:

Reklama