Základem komplexní péče o vlasy, ale i pokožku hlavy je ageLOC Nutriol Hair Care System – obsahuje unikátní přístroj ageLOC Galvanic Spa se speciálním nástavcem na vlasovou pokožku a kosmetické přípravky z řady Nutriol Intensive Scalp & Hair – sérum, šampon a kondicionér. Stačí ráno a večer nanést sérum do vlasů a dvě minuty masírovat pokožku galvanickým přístrojem. Je to velice příjemné a výsledky uvidíte brzo.

Jako profesionálové

Proč stačí k dokonalé péči o vlasy pouze dvě minuty, když obvykle najdete na vlasových sérech a maskách v návodu k použití doporučení  – nechte působit deset, nebo i patnáct minut? Je to díky přístroji ageLOC Galvanic Spa se speciálním nástavcem ve tvaru hřebenu. Přístroj využívá pozitivních schopností samočinného galvanického proudu, který pomáhá lépe dopravit do pokožky hlavy všechny důležité látky z vlasové kosmetiky. Jejich účinnost je tak mnohem větší, než když kondicionér či sérum pouze nanesete na vlasy a necháte působit. Nástavec ve tvaru hřebenu snadno klouže ve vlasech a zároveň zajišťuje nezbytný kontakt mezi vlasovou pokožkou a sérem. (Nástavec je samozřejmě vyměnitelný a pokud místo něj nasadíte jiný, určený na obličej, tělo, či jiné partie, stejně dobře prospějete i jim, zpevníte je, vyhladíte drobné vrásky a podobně.)

Panthenol a jetel luční

Důležité látky, které dodají pokožce hlavy zdraví a sílu, zabrání lámání vlasům a posílí je, obsahuje geLOC® Nutriol® Intensive Scalp & Hair Serum. Jde o patentovanou směs účinných látek a bylin. Obsahuje mimo jiné Panthenol, který vyživuje a regeneruje.  A třeba výtažek z jetele lučního a dextran a acetyl tetrapeptid-3 mají zklidňující účinky.

Sérum se nanáší na suché nebo navlhčené vlasy. Podle potřeby vytvářejte pěšinky, abyste se dostali přímo na vlasovou pokožku a ke kořínkům. Přípravek prsty jemně vmasírujte, rozčešte všechny nepoddajné prameny a pak na dvě minuty použijte přístroj ageLOC Galvanic Spa. Když mohli náhodně vybraní uživatelé tento systém testovat, po šesti měsících zaznamenali například o 107 % větší objem vlasů, 84% zlepšení lesku, a naopak vlasy se jim lámaly o 72 % méně, protože byly silnější a zdravější.

Účinky ageLOC Nutriol Hair Care Systemu můžete podpořit i při pravidelném mytí vlasů. Slouží k tomu ageLOC Nutriol Scalp & Hair Shampoo, který posílí tenké, unavené a stárnoucí vlas. Obsahuje zvlhčovač Sodium lactate, ten na sebe váže vlhkost a zvyšuje obsah vody ve vlasech. Je prověřeno, že šampon chrání barvu vlasů před vyblednutím a horkem, zároveň redukuje lámavost vlasů. ageLOC Nutriol Scalp & Hair Conditioner vlasovou pokožku při každém použití hydratuje a dodává jí potřebné živiny, posiluje tenké, unavené a stárnoucí vlasy. Obsahuje totiž nejen speciální protein, ale i bambucké máslo a glycerin, které hydratují a vyživují suché, poškozené a příliš namáhané vlasy.

Více informací najdete na webových stránkách či Facebooku.

Reklama