Tady obě vládnou – Kapeska v říjnu a listopadu a potom předává vládu své kolegyni Sněhové královně, aby připravila pravou zimní předvánoční náladu.
5bbb52f8037eaobrazek.png

5bbb53042d374obrazek.pngJméno Kapeska je zkratkou jejího celého jména, které zní Královna přírodních sil. Sídlí ve vysokých horách na pohádkovém ostrově a dohlíží na království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy. Se svými pohádkovými postavami a lesní havětí se stará, aby obyvatelé ostrova dodržovali její zákony. Je laskavá, moudrá a s královstvími a jejich dětmi má mnoho starostí, stejně jako s nezvaným vládcem pekelných sil Katesem, který ovládne čerty a společně usilují o život její i všech obyvatel ostrova.

Sněhová královna je zlá, sobecká a se svými třemi sestrami Jarní královnou, Letní princeznou a Podzimní loupežnicí má neustálé spory, protože si vzájemně zasahují do vlády. Sněhová královna očaruje a unese mladého Kaye a statečná dívka Gerda, aby Kaye zachránila, se s ní pustí do nerovného boje.

Přestože se svou povahou obě královny velmi odlišují, mají jedno společné. Obě chtějí všemi muzikálovými prostředky, tedy napínavým příběhem, humorem, krásnou hudbou, písněmi, choreografií, výpravnou scénou a kostýmy a výbornými hereckými, pěveckými i tanečními výkony pobavit malé i velké diváky a přispět k rodinné pohodě.

Přispět chtějí nejen královny, ale i naše muzikálové hvězdy jakými jsou například Anna Julie Slováčková, David Gránský, Martina Pártlová, Peter Strenáčik, Ernesto Čekan, Ivanka Korolová, Jan Kopečný, Michaela Nosková, Michaela Sejnová, Mahulena Bočanová, Dagmar Patrasová, Linda Finková a dalších 60 malých i velkých herců a tanečníků.

Čekají na vás opět od října v Divadla Hybernia v produkci Pixa – Pro.
5bbb531f4d07eobrazek.png

Speciální akce pro naše čtenáře – sleva 20 % na všechna dopolední představení. Při objednání zadejte kód ZENAIN.
5bbb5335cdc79obrazek.png

Reklama