Protože fotek je stále dostatek, začínám slučovat vaše příspěvky po třech. V této novince tedy můžete shlédnout čtenářky DanuD, Alku1 a neprávem nesmělou Ahoi.

Chcete-li, aby vaše fotka byla dnes uveřejněna, pošlete ji nejpozději do 14.30 hodin!

Seznamte se s DanouD...

Tak tohle jsem já...

Do práce chodit musim (1)

DanaD

a občas musím i do terénu (2).

DanaD

Ale zimu nerada, ja miluju léto (3)

DanaD

a kočky (4)

DanaD

DanaD

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se, čtenářka Alka1

Krásné ráno všem,

u nás se sice fotí většinou zvířata, ale nějaké své fotky jsem přece jenom našla.

Alka

Alka

Ta první je z prosince 2007, jsem na ní s kocourkem Samsonkem a vyfotila nás DanaD, u které jsem byla na návštěvě. Na druhém snímku už je Samson puberťák a je to léto loňského roku.

Alka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se také se čtenářkou Ahoi...

Hezký den,

rozhodně nejsem exhibicionista. Nemiluji pohled na svou osobu, či tvář. Ani nechci vyhrát plavky. Rozhodnutí poslat příspěvek k dnešnímu tématu přišlo přesně z opačného důvodu. Chci se překonat. Moje alergie na foťák je tak silná, že jakmile na večírku někdo začne vyhrožovat s focením, utíkám a schovávám se. Jsem introvert a nesnesu příliš velkou pozornost okolí, těžko se vyrovnávám se svými chybami. Sama sebe moc ráda nemám. Nejbližší tvrdí, že jsem moc přísná. Ráda bych ale věděla, jak mě vidí ti, co mě neznají, co si o mě pomyslí, když mě vidí poprvé, jak působím... Většina lidí říká, že působím strašně klidně. A já jsem přitom taková nervóza :-).

Ahoi

Je mi 24 let, ale o životě vím hodně. Tvrdím, že člověk se učí zklamáním a bolestí, to ho dělá rozumnějším. Děkuji za případné uveřejnění. Třeba se můj příspěvek stane inspirací pro překonání strachu z nedokonalosti.

Ahoi

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Můj portrét či fotka

Milé čtenářky, představte se čtenářkám magazínu Žena-in! Pošlete mi do redakční pošty svoji fotografii s popisem, který vás trochu ostatním čtenářkám přiblíží. Nechci po vás, abyste mi psaly své jméno, ale ukažte se! Pošlete třeba fotku...

  • ... kde vám to nejvíc sluší.
  • ... která vás nejvíce vystihuje.
  • ... kde děláte něco, co vás baví.

Vaše snímky a texty čekám na adrese:

Získat dnes můžete do knížky zpracovaný filmový příběh AVATAR od Jamese Camerona a sexy stylové plavečky tyrkysové barvy - velikost „M“ jako malé. :)

plavky a avatar

Reklama