obrazek.png
Levi’s® nosí Justin už od dětských let prožitých v Memphisu a nosí je po svém
. Teď přenesl tuto vášeň do vlastní kolekce, se kterou debutuje 4. října. „Tahle spolupráce je v podstatě potvrzením, že dětské sny se plní,“ říká a dodává: „Oblečení je pro tvůrčí proces a výkon muzikanta stejně důležité jako samotná hudba. Tato kolekce je mým pokusem o sdílení některých zážitků.“ Justin pracoval s týmem návrhářů značky v sanfranciské Eureka Innovation Lab, v archivech Levi’s® nebo Haus of Strauss. Výsledkem je 20dílná pánská kolekce nejkultovnějších střihů značky, důvěrně známé kousky, barvy a tvary, ale s neočekávanými moderními prvky – prostě klasika v novém.
5bb48620d6049obrazek.png

5bb486e6ed4c7obrazek.png
Limitovaná kolekce spojuje nejoblíbenější střihy značky, kvalitní řemeslné zpracování a klasické ale prémiové materiály, například plátno, flanel, šerpovinu a samozřejmě denim. Najdete v ní moderní streetwearové prvky a pohrává si s proporcemi, které nabízejí nadměrné velikosti nebo prodloužené délky i kapuce. Kultovní Red Tab Levi’s® a kožená nášivka „Two Horse Pull“ se od jiných kolekcí odlišují černou barvou. Mezi klíčovými kousky najdete novinku – džíny 501® Slim Taper, nejnovějšího člena rodiny pětsetjedniček, inspirované tím, jak nosí džíny Justin. Dalším výjimečným kouskem je maskáčová džíska, potištěná pomocí nejnovější digitální laserové technologie Project FLX.
blobid0.png

5bb48720eceecobrazek.png
Justin Timberlake poprvé spolupracoval s Levi’s® v loňském roce, kdy upravil džísku k oslavám 50. výročí tohoto kultovního kousku.
Partnerství se pak prohloubilo kolekcí pro jeho koncert v New Yorku a turné.

K dostání bude celosvětově od 4. října ve vybraných Levi’s® Storech a na Levi.com.

Reklama