Když se z Ohnivého poháru vynoří jméno Harryho Pottera, stane se hlavní hrdina čtvrtého ze série filmů soutežícím ve vyčerpávající bitvě o slávu, která proběhne mezi třemi kouzelnickými školami – v Turnaji tří kouzelníku. Jenže Harry se do souteže sám nepřihlási, takže kdo to udělal za něj? Harry teď musí čelit smrtelně nebezpečnému drakovi, divokým vodním démonům a ocitne se i v začarovaném bludišti, aby se nakonec objevil v kruté společnosti Toho, jehož jméno nesmí být vysloveno. Ve čtvrté filmové adaptaci série knih J. K. Rowlingové o Harry Potterovi se vše mění. Harry, Ron a Hermiona navždy prestávají být dětmi a musí čelit výzvám vetším, než si kdy dokázali představit.

Nyní na DVD a VHS
Dvoudiskové DVD s mnoha bonusy v prodeji za 499,-Kč!
Podle románu: J.K. Rowlingové.
 
V hlavních rolích:
Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Michael Gambon, Brendan Gleeson, Jason Isaacs, Gary Oldman, Alan Rickman, Maggie Smith a Timothy Spall.

O dvoudiskovém DVD
Snímek Harry Potter a Ohnivý pohár vychází na DVD v dvoudiskové edici. Na prvním, ale zejména druhém disku najdete velké množství bonusů, které Vás jistě zaujmou. Kromě klasických bonusů jako jsou Přidané scény či Rozhovory s herci zde najdete i celou řadu dalších zajímavůstek, her a úkolů jako jsou např. Výzva k boji s drakem, Harry proti Trnoocasému: První úkol, Seznamte se s šampióny, Výzva k boji s jezerem, V hlubinách: Druhý úkol a mnohé další.

více na www.warnerbros.cz

 

 

Hrajte s námi a vyhrajte Harryho Pottera! Soutěžit můžete právě ZDE.

Reklama