37letá matka tří roztomilých dětiček z Prahy 4, se svěřila, že se právě chystá po mateřské na konkurs na pracovní místo - proč ne, děti už jsou zralé do školky, a tak je na čase využít VŠ vzdělání.

Čtenářka přišla obháčkovaná od hlavy až k patě, takže hned pochopíte, jaký je její největší koníček. Ruční práce dokonce i vyučuje v kurzu - můžete se přihlásit.

A nejen to, její velký organizační talent našel uplatnění v klubu pro maminky s dětmi, provozovaný pod hlavičkou YMCA (www.mc-domecek.cz). Svěřila se, že zpívá v kostele, a já už se těším, že se třeba zase jednou dostanu na spirituály, které mám moc ráda.

proměna

Bohužel, opět se tato čtenářka stará více o druhé než o sebe - a přitom by si to tolik zasloužila. Nepoužívá totiž vůbec žádnou pečující kosmetiku a líčí se velmi málo, jen oči. Nicméně skutečnost, že se přihlásila k účasti na mém kosmetickém projektu, neznamená, že to tak zůstane. Zájem o to, jak bych o sebe měla pečovat a jak budu vypadat profesionálně nalíčená, je prvním krokem k proměně nikoliv jen na pár hodin a já pevně věřím, že dojde především na péči o pleť. Nejprve jsem Káťu odlíčila, vyčistila a nahydratovala:

proměna

A pak se s jejím svolením pustila dost radikálně do obočí. Kuzle by měla dostat bobříka za statečnost. Dále jsem zvolila jemné líčení ve studených barvách a na focení jsem Kátě rozpustila dlouhé bohaté vlasy:

proměna

A posléze si čtenářka nasadila brýle:

proměna

Tak co říkáte, že „prokoukla“? Hlavně si myslím, že takové nalíčení umožní každé ženě cítit se dobře především mezi lidmi, v zaměstnání.

Seriál Jarních proměn skončil - co nejdříve najdete na našich stránkách článek s ANKETOU, a pak už stačí pouze HLASOVAT pro tu nejlepší, která bude ODMĚNĚNA jak redakcí, tak autorkou proměn! (podmínky soutěže ZDE)

 

Reklama