Premium Outlet Prague Airport proto nabízí nejen řešení, jak se zmíněnému stresu vyhnout, ale i jak nakoupit dvakrát více dárků za stejné peníze a nakupování si opravdu užít. A to už vám vykouzlí úsměv na tváři.

Vánoce jsou sice svátky klidu a pohody, ale to, co jim předchází představuje pro většinu lidí spíše nepříjemné povinnosti, které jsou často spojeny s nepohodlím, davy lidí a spoustou utracených peněz. Premium Outlet Prague Airport nabízí řešení a slibuje, že i vánoční nákupy začnete mít zase rádi. Nakoupíte tu totiž až dvakrát více dárků než jinde, přitom za stejné peníze, vyhnete se všudypřítomným davům a díky tomu si užijete víc nejenom nakupování, ale i dalších doplňkových služeb, které outlet poskytuje.

Nákupy v outletu tak představují ideální řešení pro ty, kteří se nechtějí mačkat v obchodech s dalšími nakupujícími, nemají čas zdržovat se v dopravních zácpách a zároveň mají obavy, aby udrželi vánoční rozpočet na uzdě.Vánoce se odrážejí nejenom ve tvářích lidí všude kolem nás, ale i v každoročních výzkumech. Ty se často zaměřují na emoce, které v nás právě svátky klidu a pohody vyvolávají. Většina respondentů ale uvádí, že shánění dárků a několika týdenní shon v nich vzbuzuje spíše emoce negativní než ty radostné. To dokazuje i letošní výzkum, který si nechala vypracovat skupina Mall Group. Podle něj vadí předvánoční stres až třetině Čechů. Vše má ale své řešení.

Stačí si pro své vánoční nákupy vybrat nákupní centrum, které neleží v centru města. Například Premium Outlet Prague Airport, kam se dostane za třicet minut vozem přímo z centra Prahy. A kromě toho, že se vyhnete dopravním zácpám, skýtá mnohem více pozitiv než jiná centra. Jedním z nich je i čekání, v tomto případě nečekání, na volné parkovací místo. POP disponuje 2 400 místy na zastřešeném parkovišti. To znamená, že se suchou nohou dostanete rovnou do obchodního centra, kde na vás čeká více jak dvacet tisíc čtverečních metrů obchodní plochy a nákupní uličky připomínající architekturou starou Prahu. Nejenom atmosféra, ale i 70 obchodů s mixem 200 různých značek vás jistě okouzlí.

Ve stejném výzkumu se objevilo mimo jiné i to, že necelá polovina Čechů letos plánuje nákup do 10 dárků, 25 % dotazovaných uvádí 11-15 dárků a více než 30 dárků se chystá pořídit 6 % Čechů. A ty je vždy lepší nakupovat za výhodnější ceny.

V POP si přijde na své každý zákazník, neboť v portfoliu centra najde notoricky známé značky jako jsou Adidas, Nike, Reebook nebo Gant, United Colors of Benetton, Salamander, obuv Geox, Ecco nebo italskou značku Corso Roma a španělský Desigual. Nabízí i pestrou paletu jedinečných labelů, která jiná nákupní centra v Čechách nezastupují. Jednou z nich je i Hexis Milano nebo Elena Salvo a Frankie Morello. Nemohou chybět ani oblíbené Pepe Jeans, Lacoste, džínová móda Lee Cooper, Tom Tailor nebo český zástupce značka Blažek. Komerční značky jsou doplněné těmi prémiovými, na které se rovněž vztahují velké outletové slevy. Pořídit si můžete dárek, který vždy potěší, u značky Fendi, Karl Lagerfeld, Versace, Givenchy nebo Prada. Novou výbavu na hory si vyberete u Bogner, Salomon nebo Alpine Pro. Nejmenší zákazníci si zase přijdou na své v hračkářství Hamleys a zabaví se v cirkusovém dětském koutku TIME OUT.

Každý koupený dárek si tu v rámci pestré palety vánočních služeb můžete nechat zabalit a poté využít služby portýra, který vám s dárky pomůže až do auta.

Díky velkorysému prostoru a doplňkovým sužbám, které POP nabízí, si můžete pohodu, klid a vánoční atmosféru vychutnat plnými doušky a užít si kouzelnou vánoční výzdobu, ve které nechybí svítící jelen a osmi metrový vánoční strom, u kterého v pravidelných intervalech opravdu sněží.
Řešení, jak se skutečně vyhnout předvánočnímu stresu se nabízí spousta. Zkuste se tedy pohodlně usadit a vybrat to správné. Získáte tak čas i na ty důležité věci.

10 důvodů k úsměvu v POP

  • Cestou do POP se nebudete stresovat v kolonách
  • Na krytém parkovišti s 2 400 místy vždy bez problému zaparkujete
  • Okouzlí Vás Vánoční výzdoba a uličky ve stylu staré Prahy
  • Nadchne Vás padající sníh u osmimetrového vánočního stromečku
  • Díky velkorysému prostoru se nebudete tlačit ve frontách
  • V 70 obchodech s více než 200 značkami vyberete dárky pro celou rodinu
  • Nakoupíte dvakrát více dárků díky jedinečným slevám až 70 %
  • V restauracích a kavárnách si pochutnáte na vánočních specialitách
  • Užijte si sledování letadel na terase nebo expozici Engine Classic Cars Gallery
  • Díky prodloužené otevírací době do 21.00 nakoupíte v klidu a beze spěchu
Reklama