Milá redakce,

k dnešnímu tématu Svatby se připojím jen několika málo větami.

Za měsíc (přesně 22. 3. 2006) si tuto velkou změnu v životě připomeneme již podvacáté.

Nemám ráda žádné velké oslavy ani ovace, ale přesto mi to v koutku duše nedá a mapuji skutečně každičkou minutku tohoto dne před 20 lety.

Ráno nám začalo báječně chumelit a vzápětí nás potěšilo sluníčko, které poté svítilo celičký den. Vzpomínky jsou to báječné, protože svatba byla trošičku uspíšena mým požehnaným stavem, a tak než jsem si stihla odbýt maturitu, již jsem byla "paní".

Maturita dopadla skvěle a v září toho samého roku jsme se rozrostli o syna Martina a za 20 měsíců nato o dceru Zuzanu.

Vztah prochází vzájemným porozuměním a věřte, že čím déle jsme spolu, tím nám to skutečně moc dobře klape. Asi to bude i tím, že nejsme příliš nároční, netoužíme po hradech a zámcích (oba jsme vyrůstali v neúplných rodinách), a tak asi proto se snažíme našim již dospělákům dopřát kvalitní vzdělání a únosné podmínky pro jejich volný čas a zábavu.

Jak říkám, nic se nemá přehánět a je fajn, že i potomci dokážou rozeznat, co je důležité. Jen mi bohužel u této rodinné oslavy bude moc chybět moje maminka, která se z těchto i jiných příjemných událostí již nemůže těšit a radovat se spolu s námi.

Věřím, že tam v nebíčku se na nás usmívá a já jí ten úsměv opětuji.

Přeji všem zadaným i nezadaným rovněž takový krásný a láskyplný vztah, který samozřejmě prošel i těmi pověstnými mráčky, ale když není bouřka, nemůže vyjít sluníčko. Přeji hodně štěstí.

Čtenářka "lumpik"


Čtenářko "lumpiku",
přeji vám, ať můžete oslavit i další kulaté výročí a vaše vzpomínky jsou stále tak krásné jako ty letošní, kdy máte od svatby dvacet let!

Jste spolu více než dvacet let?
Mají dnešní mladí lidé šanci vydržet spolu dvacet let?
Co se změnilo?
Proč se lidé nechtějí vdávat či ženit?
napište na:
redakce@zena-in.cz


Soutěž

Otázka číslo čtyři: Jak se jmenuje italská komedie z roku 1964?

Jak na soutěž? Dozvíte se tady

Reklama