Která čtenářka může radostně zvolat tuto větu? Nejste třeba zrovna Vy? Anebo Vy….. ? Anebo jste vyhrála dovolenou na Kanárských ostrovech? Neříkejte, že by se nehodila. Léto už nám pomalu mává na rozloučenou, nastupuje podzim a rozhodně by nebylo na škodu zaletět si někam k moři a užít si ještě trochu toho sluníčka.

 

Ale nebojte... vše se dozvíte. A to ještě v tomto článku. Slibujeme.

 

Právě vám totiž odtajníme hlavní losování Velké letní soutěže. Soutěže, která probíhala po celé prázdniny na našem magazínu a v jejímž rámci jste sbíraly písmenka, až se poskládal celý text. Každý den hezky písmenko po písmenku, až se některé z vás prosbíraly až k výhrám, kterých tato soutěž nabízela víc než dost.

 

Každý týden tak třeba jedna z vás mohla vyhrát kosmetický balíček. Těch šťastných bylo celkem osm a zde jsou jejich nicky:

  1. týden -  Killer Queen
  2. týden - Ajiiii
  3. týden - pavlistranska
  4. týden - Hanďule
  5. týden - elephant
  6. týden - evelyn
  7. týden - neildlo
  8. týden –ssssaimon

 

Co tam bylo dál? Měsíční soutěž. Poukázka na luxusní spodní prádlo TRIUMPH v hodnotě 3 000 Kč, putovala k výherkyním s nicky roubík a broucek.1 .

 

Všechny tyto pilné soutěživé čtenářky již své výhry obdržely, případně obdrží v tomto týdnu. A všem samozřejmě ještě jednou gratulujeme!

 

Nyní ale přichází na řadu vyhlášení hlavních cen, na které všechny jistě netrpělivě čekáte. Ani se vám nedivíme. Šanci obohatit svůj rozpočet o 20 000 Kč, nebo o dovolenou na Kanárských ostrovech nemáte jistě každý den. A co si budeme povídat, v dnešní době asi málokterá z vás pohrdne digitálním fotoaparátem, že? A pokud máte pejska či jiného chlupatého miláčka, zaručeně mu způsobíte ohromnou radost, pokud pro něj vyhrajete baštu od Puriny a sobě navíc spoustu dalších dárečků. To vše v hodnotě 1 000 Kč.

 

A víte co? Taky my už vás nebudeme napínat. Ať tedy konečně víte, na čem jste.

 

Jdeme na to.

 

A začneme odzadu. Ve fotosoutěži Zvířátka mají také prázdniny byla jako nejlepší vyhodnocena tato roztomilá fotografie s popiskem "A všichni mají rádi páníčka" a její autorka vencka se tak může těšit na objemnou zásilku od Puriny. Gratulujeme a přejeme dobrou chuť a hodně radosti z dárečků.

 

A teď trošku přitvrdíme. Ve hře je již zmiňovaný digitální fotoaparát Olympus Mju Mini-S, který vyhrává čtenářka effka za fotografii "Léto hurááá, skáču radostí". Super! Gratulujeme a přejeme hodně hezkých snímečků.

 

A teď… napětí stoupá… Hurá….. Kanárské ostrovy jsou na dosah! Pro koho? Kdo poletí s CK Canariatravel na krásnou dovolenou v hodnotě 30 000 Kč, na které si bude hradit pouze výdaje za jídlo?

 

Takžééé… čtenářka s nickem asan se může těšit, jak si prohřeje své tělo a vystaví své vnady na překrásné písčité pláži a nechá se spalovat horkým tropickým sluncem. Blahopřejeme!

 

A konečně jste se dočkali! Dočetli jste až sem a jste zvědaví, kdo se stal šťastným majitelem nezanedbatelného finančního obnosu 20 000 Kč. Kdo to asi je? Budete se radovat Vy, anebo někdo jiný? Uf…

 

Tramtadadáááááá, tramtadadááááááá

 

Hlavní cenu – 20 000 Kč ve Velké letní soutěži vyhrává… čtenářka… mimozaclub. A je to venku!

Gratulujeme! Z celého srdce!

 

A co nám zbývá nyní? Už skoro nic. Jen Vám všem poděkovat za to, že jste. Že s námi soutěžíte, vyhráváte nebo nevyhráváte, že si zde čtete, klábosíte…zkrátka že je Vám tady snad dobře. A jestli je Vám líto, že jste nevyhrála zrovna Vy, nesmutněte. Byla to jen hra, zábava….

 

Krásný podzim všem, všem, všem přeje

 

 

 

Reklama