Nominuji Jak vytrhnout velrybě stoličku

Mým nejoblíbenějším filmem, který si pustím, vždy když mám splín je právě film Marie Poledňákové Jak vytrhnout velrybě stoličku. Mnozí si možná řeknou, že je to film pro děti, nicméně bych řekla, že je to klasická komedie se skvělým hereckým obsazením.

Opravdu skvělý herecký výkon Tomáše Holého v roli malého Vaška uchvátí asi každého. Jeho vtipné hlášky a krávoviny, které si někdy dokáže vymyslet mě spolehlivě rozesmějí. I v dalších rolích hrají výborně skvělí herci: například Jana Preissová, která hraje Vaškovu maminku a František Němec, který hraje jeho tatínka, taktéž je skvělý herecký výkon Vlastimila Harapese, který hraje přítele Vaškovy maminky a zároveň baletního mistra.

Myslím, že hodně lidí tento film zná, člověk se u něj nejen zasměje, ale i hodně zamyslí, zároveň si odpočine a přijde na jiné myšlenky. Viděla jsem tento film hodněkrát. Samozřejmě, že i jeho pokračování Jak dostat tatínka do polepšovny ... scéna kdy si dědeček kvůli Vaškovi oblékne vodnický kostým,  připraví hrníčky a děsí tím široké okolí je nezapomenutelná, stejně jako hláška Petra Nárožného „ Vodník a říká mi Fando!!!!“

Takže tento film je pro mě favoritem číslo 1. Katy

Tentokrát jen obrázek, video jsem neobjevila

xc

Poslední šance poslat svou nominaci:

adresa:

redakce@zena-in.cz

Reklama