Děkujeme za každý příspěvek. A když je krátký? přidáme ho k jinému. Jako jsme to udělali v přípdaě příspvěků od čtenářek Kláry a ifulinkaa.

 

 

Moje nejvýhodnější koupě jsou zpravidla neplánované a spontánní. Jakmile si přestavuji, že zajdu do určitého obchodu a koupím si vysněnou věc, zpravidla ji nemají a nebo se má tužba rozplyne podíváním se v kabince na sebe do zrcadla se slovy:,, Vypadám hrozně!“

Největší  jarní koupě pro mě byla kabelka TOPSHOP. Ač ne tolik chválená, ale mě připadajíc bezedná a hodící se téměř ke všemu. A naopak jsem se unáhlila koupí sukně po vánočních slevách, které se snad v nejbližší době zbavím.

Na akci Cakebreak bleší trh, která se konala včera v Meetfactory jsem jela v domnění, že budu odjíždět s taškami plnými originálních kousků a s žaludkem přecpaným veganskými koláči. Nic z toho mě ale nepostihlo. A dnes jdu lovit slaměný klobouk, musím si vsugerovat, že to je neplánované, abych byla úspěšná!

Klára

Krásné pondělí:-)  Mé nákupy nejsou nijak výhodné po většinou, ale občas se povede mi najít věc, ze které mám ještě dlouho radost. Nepočítám potraviny, které mají spotřebu do zítra a sleva na nic řve přelepkou minimálně 60%. To jsou občas levné večeře. Když jsem si vybavovala kuchyni, měl jsem štěstí na výprodej v Tescu. Vařečky a jiná míchátka, prkýnka a nože. Zrovna jako na zavolanou měli 50% slevu. Toš neber to! Při této příležitosti jsem si koupila i keramickou mýdlenku za 10 Kč. Ano, před tím jsem nedůvěřivě se vším poctivě oběhla čtečku kódů, abych se v ceně utvrdila.

Ložní jsme pořídili, když tady u nás paní rušila po letech obchod a vše slevila na polovinu. To se mi taky líbilo.Občas navštívím secondhand, tam se jednou za čas taky povede urvat dobrý kousek za slušný peníz.Zastavárnám, aukru a jiným portálům nevěřím, pokud se jedná o elektroniku. Možná bych si na netu přes bazar koupila oblečení, ale ne nic drahého. Mám strach z nepoctivosti lidí.

Slevové portály mne zatím neoslovily. Týkají se většinou akcí v městech vzdálenějších a nebo těch akcí, které nevyužiji. Ale občas se podívám, tady důvěru mám - neověřenou zatím.

Smlouvání jsem nikde neměla možnost zkoušet, ale nemám na to povahu. Asi raději odejdu s nepořízenou, než abych se s někým dohadovala.

Krásný nákupní levný den přeji všem.

Ifulinkaa

 

 

 

Reklama