DÁMSKÝ TIP

Multifunkční taška Lässig – ke kočárku i lodičkám

Taška Buggy Bag Multimix značky Lässig osloví maminky, které shánějí prakticky řešenou tašku s možností připnutí na kočárek, zároveň však nositelnou samostatně. Taška je opravdu skvěle řešená, nabízí velkou hlavní přihrádku se zapínáním na zip, vnitřní síťovanou kapsu, izolovanou přihrádku na láhev a vnější kapsu na zip. Kromě úchytu do ruky je součástí balení výškově nastavitelný ramenní pás. Vyrobena je z polyesteru v rozměrech 41–11–36 cm, neváží ani půl kilogramu (0,46 kg). Kolekce zahrnuje tři barevné varianty. Černobílý model se bude skvěle hodit i k elegantnímu outfitu s lodičkami! Milovníky přírodních barev jistě osloví hnědá kombinace. A pro sportovní nátury je tu výraznější šedorůžová verze. 

tasky

Doporučovaná prodejní cena: 1.040 Kč

Prodává Babypoint, s.r.o. www.lassig-fashion.cz a www.babypoint.eu

DĚTSKÝ TIP

Dětský šátek, se kterým můžete „kouzlit“

deti7

Multifunkční šátek Lässig Twister Baby je vyrobený z jednoho kusu látky a umožňuje několik variant nošení. Děti ho mohou nosit klasicky na krku, místo čepice, čelenky nebo jako kuklu, pirátský či pouštní šátek. Možností je celá řada! Pomocí jednoduchých triků „tunel“ přeměníte do praktických tvarů. Šátek je jemný a odolný, vyrobený z kvalitního pratelného materiálu. Jedná se o vtipný a praktický doplněk zároveň. V nabídce je celá řada vzorů, neutrálních, holčičích i klučičích. Univerzální velikost odpovídá obvodu hlavy 40 – 47 cm.

Doporučovaná prodejní cena: 255,- Kč

vzornik

Ukázka barevného provedení…

Prodává Babypoint, s.r.o. www.lassig-fashion.cz a www.babypoint.eu

 

Environmentální přístup základem

Při výrobě produktů značky Lässig se nikdy nepoužívají látky typu PVC, nikl, azo barvivo, kadmium a ftaláty. Výroba jde cestou recyklovaných materiálů a organické bavlny se zásadou trvale udržitelného využívání přírodních zdrojů.

Reklama