Kuriózní případ nyní vyšetřují policisté z amerického Kansasu. Pětatřicetiletá Američanka se po celé dva roky odmítala zvednout z toalety. Od svého přítele si tam pouze nechala nosit jídlo a pití.

 

Na přítelovy otázky, jestli už nechce vylézt ven, prý vždy odpovídala: „Možná zítra.“ Teprve po dlouhých dvou letech se její o 11 let starší partner rozhodl jednat a zavolal strážce zákona. Ti ho nejprve chtěli zatknout, protože se domnívali, že ženu na toaletě věznil. Žena jim ale potvrdila, že tam žila zcela dobrovolně.


Žena měla důsledkem neustálého sezení na míse zcela zesláblé nohy. A prkénko bylo doslova vrostlé do jejího těla. Místní šerif Bryan Whipple k tomu řekl: “Nebyla přilepená žádným lepidlem, ani přivázaná. Přilepilo se její tělo.” Policie ale možná obžaluje jejího přítele, a to ze zanedbání péče. V jeho prospěch ovšem mluví fakt, že jeho partnerka byla zcela při smyslech a na svém uvěznění trvala.

Žena byla nakonec i s vrostlým záchodovým prkénkem odvezena do nemocnice, teprve tam mohlo být sedátko od jejího těla odděleno. Příčinou ženina nezvyklého dobrovolného vězení prý bylo nelehké dětství a následné psychické problémy.

 

Umíte si představit něco podobného? Trpěla byste partnerovi podobné chování také tak dlouho?

Reklama