A teď tu máme dva příspěvky. Napsaly je ženy, které měří 155 cm. Jedna má manžela menšího, druhá vysokého. Více se dozvíte za chvilku.

Milé ženy Luneto a Funnko, je vidět, že máte každá jiný vkus, ale to je jenom dobře. Moc Vám děkuju za příspěvky a přeju krásný den.


Dobrý den, mám jenom jeden typ mužů, za kterými se otočím. Musejí mít dlouhé vlasy. Nemám ráda svalovce a protože jsem maličká, mám ráda velké muže. Podle mě mají větší respekt a mám je jako ochranku. Můj ex manžel byl menší postavy a bez vlasů. Můj druhý a doufám poslední manžel je vysoký 195 cm, krátké hnědé vlasy. Já mám 155 cm, takže nás dělí skoro půl metru rozdíl. Jsem ráda, že to nevidím, protože když takový pár potkáme, vypadá to divně. Za těch šest let co jsme spolu, kromě toho že přibral 10 kg, se nezměnil vůbec. Naštěstí při jeho výšce to není moc poznat.

Luneta


Zdravím, mě se vždy líbili bloňďáci s modrýma očima. Postavu jsem nikdy moc neřešila. Doma mám malého 165 cm, zavalitého manžela. Vzhledem k tomu, že já mám 155 cm, tak je to akorát. Když jsme se seznámili, byli jsme on i já hodně hubení. Za 36 let co jsme spolu jsme hodně přibrali. Ale jen přes břicho. Nohy nebo zadek nemáme.

Funnka

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou.

Téma dnešního dne Jaký typ muže se vám líbí?

  • Máte svůj jeden typ muže, který se vám líbí?
  • Nebo je jich víc?
  • Líbí se vám malí, velcí, hubení, tak akorát, silnější, tlustí, svalovci...?
  • Jakého chlapa máte doma?
  • Změnil se váš partner od seznámení?
  • Jak moc?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho na jednu z vás čeká tento dárek: Šampon pro barvené vlasy, rtěnka od Mary Kay a k tomu krásný růžový šátek.

muz

Reklama