Ani krátké příspěvky u nás nepřijdou nazmar. Snad to jejich autorkám Lence a Janě nebude vadit, že jsem je zařadila společně do jednoho.

Jsem spíše prostorově rozložená a proto nepřehlédnutelná.Typově bych se zařadila mezi ženy se širším podvozkem. S nadváhou bojuji posledních 10 let a ona vyhrává. Oblékám si jedině kalhoty a k nim různá trička. Sukni a ani šaty nemám. Z barev mám ráda všechny odstíny zelené a hnědé. Nemohu si dovolit pruhy.;-)

Jana

Škoda, možná, že by vám právě šaty docela svědčily? Pokud jste žena se širším“podvozkem“ jak píšete, budete možná „hruštička“ a této postavě šaty báječně sluší. Když jsou lehce přiléhavé kolem ňader a pak se rozšiřují, krásně zamaskují širší boky a zadek. Já být vámi, tak to rozhodně vyzkouším

DOBRÝ DEN,

JSEM ŽENSKÁ KREV A MLÉKO. VELIKOST SI ASI UMÍTE PŘEDSTAVIT. OBLÉKÁM SE TAK, ABY MÉ FALDY NEBYLY VIDĚT. TEDY V MÉM ŠATNÍKU JSOU VÍCE VOLNĚJŠÍ HALENKY I ŠATY. NAŠTĚSTÍ NA MOU POSTAVU SEŽENU I PĚKNÉ OBLEČENÍ A NEJEN V OBCHODECH - BACULKA.

MANŽEL MI ŘÍKÁ, ZHUBNEŠ A ROZVEDEM SE. A TO MNĚ TĚŠÍ.

Lenka

To jste šťastná žena. I z vašeho krátkého příspěvku je poznat, že se máte ráda taková, jaká jste a to je nejdůležitější.

 

 

 

Reklama